Kto napisze naszą historię - Film DVD, Blu-ray, 4k | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kto napisze naszą historię - DVD

film

Kto napisze naszą historię (DVD) - opis produktu:

`Kto napisze naszą historię` w reżyserii Roberty Grossman to fabularyzowany film dokumentalny o bezprecedensowym przedsięwzięciu - podziemnym Archiwum Getta Warszawskiego powstałym z inicjatywy Emanuela Ringelbluma w 1940 roku, które zajmowało się dokumentowaniem życia w getcie warszawskim.

Tzw. Archiwum Ringelbluma wpisane zostało na listę UNESCO `Pamięć Świata` jako zabytek światowego dziedzictwa. Jest ono unikalnym zbiorem dokumentów stanowiących jedno z najważniejszych świadectw o zagładzie Żydów polskich.

Kto napisze naszą historię reprezentuje gatunki: dokumentalny, historyczny. Film wyreżyserował Roberta Grossman. Nakręcony został w Polska, USA w 2018 roku. W głównych rolach wystąpili: Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Jowita Budnik. Dystrybucją filmu zajęła się Agora. Dostępne są następujące wersje językowe: angielski i napisy: polskie.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Film (DVD)
Kto napisze naszą historię

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten produkt? Napisz swoją opinię i pomóż innym w dokonaniu wyboru