Dopalacze - zagrożenia. Dopalacze a ryzykowne zachowania młodych ludzi - Film DVD, Blu-ray, 4k | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dopalacze - zagrożenia. Dopalacze a ryzykowne zachowania młodych ludzi - DVD

film

Dopalacze - zagrożenia. Dopalacze a ryzykowne zachowania młodych ludzi (DVD) - opis produktu:

Film pokazuje sytuacje, w których młodzi ludzie sięgają po dopalacze oraz konsekwencje, jakie niesie za sobą taka decyzja. Ukazuje również zagrożenia, na jakie narażona jest osoba, która spróbowała dopalaczy.

`Dopalacze - zagrożenia` to seria trzech filmów profilaktycznych, dotyczących problemu zażywania dopalaczy przez młodych ludzi. Filmy zostały zrealizowane w konwencji filmów popularnonaukowych.

Dostarczają młodemu człowiekowi informacji na temat konsekwencji prawnych, psychologicznych oraz zdrowotnych, jakie wynikają ze spróbowania i zażywania dopalaczy. Filmy kładą nacisk na przekazanie w klarowny i atrakcyjny sposób wiedzy, jaką ma nauka na temat tzw. nowych narkotyków, czyli dopalaczy. Wiedza ta ma uświadomić, a jednocześnie pozwolić młodemu człowiekowi dokonać wyboru, czy chce spróbować dopalaczy, świadom zagrożeń, jakie za sobą niosą.
Filmy zostały wzbogacone wypowiedziami ekspertów: psychologa dr Ewy Tokarczyk, wykładowcy Pedagogium Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie oraz lekarza.
Dodatkowo do każdego filmu dołączony jest komentarz w/w ekspertów (jako materiał pomocniczy / uzupełniający), m.in. wypowiedź lekarza na temat udzielenia tzw. pierwszej pomocy osobie, co do której istnieje podejrzenie, że zatruła się dopalaczami.
Do każdego filmu został dołączony również scenariusz lekcji.

Dopalacze - zagrożenia. Dopalacze a ryzykowne zachowania młodych ludzi reprezentuje gatunki: instruktażowy. Dystrybucją filmu zajęła się Tutto Arts & Media.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Film (DVD)
Dopalacze - zagrożenia. Dopalacze a ryzykowne zachowania młodych ludzi

4.7/5 ( 7 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten produkt? Napisz swoją opinię i pomóż innym w dokonaniu wyboru