Zniknięty ksiądz. Moja historia - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Zniknięty ksiądz. Moja historia mobi,epub mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Zniknięty ksiądz. Moja historia - mobi, epub - opis produktu:

ŻYCIE PEŁNE ABSURDU, CZYLI HISTORIA ZWYKŁEGO KSIĘDZA

Marcin Adamiec jest klerykiem z żarliwym powołaniem. Po czasie ekscytacji seminarium nadchodzi jednak rozczarowanie kościelną codziennością. Pojawiają się nałogi, obezwładniająca samotność, choroba, poważny wypadek, a w końcu najgorsze dla młodego księdza - utrata wiary. Dziś były już ksiądz mówi, że uciekł od śmierci w życie.

Adamiec opowiada też o duchownych, których spotkał. O cierpiących ludziach, którzy zapijają kryzysy, szastają łatwymi pieniędzmi, żyją z kobietami, skrywają homoseksualizm, zrzucają sutanny z powodu miłości. Dla takich księży kościelni hierarchowie nie mają litości. Znikają ich.

Autor opowiada o tym, co go boli w Kościele bez zacietrzewienia, ze smutkiem, czasem z humorem, ale zawsze ze zrozumieniem dla ludzkich słabości.

W domu księdza seniora pełno jest rozgoryczonych księży. I trumien jest dla nich wiele. Kupionych na zapas, bo w hurcie taniej. A na plebaniach wiele jest alkoholu, którym księża znieczulają samotność. Despotyczny biskup każe do siebie mówić Ťojczeť, ale z ojca nic nie ma. Nie tak sobie wyobrażali kapłaństwo, kiedy szli do seminarium. Autor widział wiele. To wiele nasunęło mu kluczowe pytanie: ŤPo co zostałem księdzem? By każdego dnia stawać się gorszym człowiekiem?ť. Zrzucił sutannę i napisał książkę, od której nie można się oderwać - Marcin Wójcik, reporter Dużego Formatu, autor bestsellerowej książki Celibat. Opowieści o miłości i pożądaniu

eBook, multiformat: mobi, epub Zniknięty ksiądz. Moja historia - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa Agora. Autorem książki jest Marcin Adamiec. Należy do gatunków: biografie, wspomnienia, biografie. Książka Zniknięty ksiądz. Moja historia - mobi, epub liczy 230 stron. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: biografie, wspomnienia,  biografie
Wydawnictwo: Agora
Rok publikacji: 2022
Ilość stron: 230
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 09.02.2022

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Zniknięty ksiądz. Moja historia - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: