Zjadanie zwierząt - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ebook - Zjadanie zwierząt - mobi, epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

 • Promocja
  image-promocja

ebook

Zjadanie zwierząt - mobi, epub - opis produktu:

Gdy Jonathanowi Safranowi Foerowi urodził się syn, chciał się dowiedzieć, jak powinien go karmić i czym naprawdę jest mięso. Skąd pochodzi? Jak się je produkuje? Jak traktowane są zwierzęta i czy to ważne? Jak zjadanie zwierząt wpływa na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko? Wyniki tego śledztwa sprawiły, że stanął twarzą w twarz z rzeczywistością, której jako obywatel nie mógł zignorować, a jako pisarz nie mógł przemilczeć.

eBook, multiformat: mobi, epub Zjadanie zwierząt - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa Krytyki Politycznej. Autorem książki jest Jonathan Safran Foer. Należy do gatunków: eseje, felietony i publicystyka, literatura faktu i reportaż, poradniki, zdrowie, inne.
S
Szczegóły

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Zjadanie zwierząt - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Maja

ilość recenzji:1

brak oceny 12-02-2017 19:38

Świetna lektura dla każdej osoby, która chce się stać świadomym konsumentem. Tłumaczy, jak wygląda produkcja mięsa, jak zwierzęta są traktowane w rzeźni, jak działa gospodarka mięsna. Książka, mimo wcześniejszego strachu, może być czytana przed pójściem spać - nie ma w niej opisu krwawych scen, jednak porusza wiele argumentów, które zmuszają do myślenia.

Autor proponuje, aby wszyscy przeszli na wegetarianizm i wyobraża sobie świat składający się wyłącznie z roślinożerców. To apel, aby przed kupieniem części produktów zastanowić się, jaki wpływ mają na nasze ciało, na środowisko i na zużycie wody. Czy to książka która przekona cię do przejścia na wegetarianizm? Nie. To książka, która pozwoli ci podejmować świadome decyzje w sklepie i wiedzieć więcej o przemyśle mięsnym.

Polecam szczególnie osobom przekonanym, że posiłek bezmięsny to nie posiłek.

Czy recenzja była pomocna?