Zawieranie umów w praktyce bankowej , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

E-book

Zawieranie umów w praktyce bankowej, eBook

Wspólnota mieszkaniowa - Kredytowanie wspólnot mieszkaniowych

ebook

Zawieranie umów w praktyce bankowej, Wspólnota mieszkaniowa - Kredytowanie wspólnot mieszkaniowych - opis produktu:

W czasopiśmie BANK i rolnictwo ukazała się poniższa recenzja książki pt. Zawieranie umów w praktyce bankowej. Wspólnota mieszkaniowa autorstwa Justyny Gliszczyńskiej-Gniewek oraz Magdaleny Śliwińskiej:

Publikacja ta jest pierwszą z serii kilku książek autorstwa Justyny Gliszczyńskiej-Gniewek oraz Magdaleny Śliwińskiej, które ukazywać się będą na rynku wydawniczym, stanowiąc próbę opracowania problemów prawnych dotyczących prawidłowej reprezentacji klientów banku ze szczególnym uwzględnieniem skutków prawnych wadliwie zawartych umów w ramach działalności banku.

Celem wydawnictwa jest przedstawienie najważniejszych problemów prawnych, jakie pojawiają się w działalności banków w związku z funkcjonowaniem wspólnot mieszkaniowych. Obejmuje to zwłaszcza rozumienie i prawidłowe stosowanie przepisów prawa dotyczących powstania wspólnoty, jej podmiotowości prawnej ze szczególnym uwzględnieniem kwestii majątku wspólnoty i odpowiedzialności za jej zobowiązania , oraz reprezentacji wspólnoty mieszkaniowej. Poza tym w książce zostały omówione zagadnienia dotyczące bezpośrednio problematyki obsługi depozytowej i kredytowania wspólnot mieszkaniowych.

Książka adresowana jest zarówno do pracowników banków, którym służyć będzie jako źródło informacji niezbędnych do rozwiązywania pojawiających się w codziennej pracy problemów prawnych dotyczących wspólnot mieszkaniowych jako klientów banku, jak i do tych wszystkich, którzy zajmując się bankowością, napotykają trudności w rozumieniu i prawidłowym stosowaniu przepisów prawa dotyczących reprezentacji klientów banku.

BANK i rolnictwo, nr 9 (163), wrzesień 2011

eBook Zawieranie umów w praktyce bankowej Wspólnota mieszkaniowa - Kredytowanie wspólnot mieszkaniowych, pochodzi z wydawnictwa Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Spółka z o.o.. Autorami książki są Magdalena Śliwińska, Justyna Gliszczyńska-Gniewek.
S
Szczegóły

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
 • -21%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -21%

E-book

Magdalena Śliwińska, Justyna Gliszczyńska-Gniewek - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
eBook
Zawieranie umów w praktyce bankowej, Wspólnota mieszkaniowa - Kredytowanie wspólnot mieszkaniowych

4/5 ( 2 oceny )
  5
  1
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.