Trzy prawa skutecznego działania Kształtuj przyszłość swoją i swojej firmy , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Trzy prawa skutecznego działania Kształtuj przyszłość swoją i swojej firmy

ebook

  • Wydawnictwo OnePress
  • Zabezpieczenie Znak wodny
  • Produkt cyfrowy
  • Dostępność niedostępny

Trzy prawa skutecznego działania Kształtuj przyszłość swoją i swojej firmy - opis produktu:

Ta książka przypomina nam, że to, czego nie widzimy, determinuje to, co widzimy i co ostatecznie zostaje zrobione. Niniejsza książka jest zarówno świetną pożywką dla myśli, jak i znakomitym źródłem technik pozwalających uzyskać rewelacyjne wyniki. Sądzę, że może to być jedna z najważniejszych książek ostatnich lat. Zawiera ona koncepcje znacznie szersze od tych, z którymi zwykliśmy się stykać w innych książkach biznesowych. Tajemnica doskonałych wyników została odkryta. Opowieści o konkretnych sukcesach odnoszonych przez bardzo różne firmy powodują, że koncepcji autorów nie da się zakwestionować. Lektura obowiązkowa dla menedżerów i liderów przyszłego pokolenia. To książka jedyna w swoim rodzaju. Wyjaśnia, na czym naprawdę polega życie -- pokazuje nam słonia w całej okazałości, a nie jedynie ogon czy trąbę. Autorzy dostarczają nam również wskazówek, które gwarantują wyraźny wzrost skuteczności działania, dokonujący się w sposób całkowicie nieoczekiwany, lecz w pełni niezawodny. Można odnieść wrażenie, że poznali tajemnicę życia i bardzo pragną podzielić się nią ze swoimi czytelnikami.

W jaki sposób małym i dużym firmom, działającym w różnych krajach i w różnych warunkach, udało się osiągnąć przełomowe wyniki, mimo że wszystko przemawiało na ich niekorzyść?

Jak to się dzieje, że ludzie z nową energią i entuzjazmem są w stanie przekraczać granice własnej skuteczności?

Jak można pokonać sceptycyzm i dysfunkcyjne relacje, blokujące nasze możliwości?

Jak zmienić upadającą firmę w branżowego lidera?

Jak odnosić sukcesy sprzedażowe w samym środku kryzysu?

Kluczem do powodzenia są `trzy prawa skutecznego działania`, sprawdzające się w każdym miejscu i każdej sytuacji -- w Twoim życiu osobistym, relacjach towarzyskich i Twojej organizacji. Autorzy tej książki pomogą Ci wejść do świata ludzi wybitnych, którym udało się zredefiniować cele zawodowe i prywatne oraz z sukcesem wdrożyć nowe scenariusze działania. Pomogą Ci też zadomowić się w nim.

eBook Trzy prawa skutecznego działania Kształtuj przyszłość swoją i swojej firmy pochodzi z wydawnictwa OnePress. Autorami książki są Dave Logan, Steve Zaffron. Należy do gatunków: ekonomia i biznes, poradniki.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: ekonomia i biznes,  poradniki
Wydawnictwo: OnePress
Rok publikacji: 2013
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 29.04.2022

RECENZJE - eBook - Trzy prawa skutecznego działania Kształtuj przyszłość swoją i swojej firmy

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: