Testy i zadania ułątwiające prowadzenie polityki personalnej , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

E-book

Testy i zadania ułątwiające prowadzenie polityki personalnej, eBook

ebook

 • Wydawnictwo Wiedza i praktyka
 • Zabezpieczenie Znak wodny
 • Produkt cyfrowy
 • Dostępność niedostępny

Testy i zadania ułątwiające prowadzenie polityki personalnej - opis produktu:

Najlepszy sposób, aby ułatwić sobie prowadzenie polityki personalnej

Jak - najszybciej i najprościej - ocenić predyspozycje swoich pracowników, aby umiejętnie się z nimi komunikować, skuteczniej nimi zarządzać i powierzać im zadania na miarę ich możliwości?

Teraz możesz poznać techniki, które pomogą Ci wysondować, jakimi ludźmi są Twoi podwładni, jakie cechy osobowości przejawiają i jak funkcjonują w zespole. Dowiesz się, jak w zależności od tego prowadzić politykę personalną w Twojej firmie. Zyskasz narzędzia, dzięki którym będziesz mógł poprawić efektywność pracy, zadbać o jej komfort dla poszczególnych pracowników i zapobiec konfliktom.

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

Jakim jesteś szefem? Czy zdajesz sobie sprawę, jacy są Twoi podwładni: czy lepiej czują się, wykonując samodzielne prace, wymagające odpowiedzialności, czy pracując w izolacji, na stanowisku niewymagającym kontaktu z innymi ludźmi? Jeśli będziesz to wiedział, będziesz mógł lepiej i skuteczniej zarządzać pracownikami. Będzie Ci łatwiej zadbać o dobre kontakty interpersonalne, dobre samopoczucie i zadowolenie z pracy. Trafnie ocenisz, komu powierzyć odpowiedzialne funkcje, kto najbardziej zaangażuje się w sprawy firmy.

Wiedzy na temat swoich podwładnych nie można przeceniać. Dlatego sięgnij po praktyczny informator `Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej`. Mając go pod ręką, szybko zbadasz, jakie jest nastawienie Twoich pracowników do rzeczywistości, jakie są ich relacje z otoczeniem, jaki styl pracy preferują - będzie Ci łatwiej delegować zadania i budować w firmie zgrany zespół.

Jeśli chciałbyś wiedzieć:
Jak w pracowniku rozpoznać `generała`, a jak `żołnierza` i jak w zależności od tego skutecznie nimi kierować?
W jaki sposób ocenić, jakim ktoś będzie liderem?
Jak sprawdzić umiejętność i styl słuchania i jak powinien słuchać szef?
Jak badać jasność i precyzję myślenia?
Jak z charakteru pisma wstępnie ocenić cechy osobowości?

Sięgnij po informator `Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej` i przekonaj się, jak bardzo może on pomóc Ci w zarządzaniu ludźmi.

Praktyczne narzędzia oceny i komentarze do wyników

Informator został opracowany tak, abyś mógł wszechstronnie i szybko ocenić, z jakimi ludźmi pracujesz. Zawiera testy sprawdzające poszczególne predyspozycje, odpowiedzi do testów oraz interpretacje uzyskanych wyników. Znajdziesz w nim także praktyczne porady dotyczące postępowania z pracownikami w zależności od tego, jakie wyniki uzyskali.

Wykorzystaj wiedzę doświadczonych specjalistów

Autorami informatora są Grażyna Białopiotrowicz - wykładowca WSP w Słupsku, trener umiejętności interpersonalnych, Barbara Scudder - grafolog i dziennikarz, autorka wielu publikacji na temat grafologii oraz Andrzej Rutkowski - doradca ds. personalnych - Zakład Usług Psychologicznych DIAGNOZA. Mają oni duże doświadczenie i długoletnią praktykę w swoich dziedzinach. Możesz być pewien, że testy prezentowane przez każdego z autorów są sprawdzone i dają wiarygodne wyniki. Dzięki temu informatorowi będzie Ci łatwiej komunikować się z pracownikami, skuteczniej nimi zarządzać i powierzać im zadania na miarę ich możliwości.

Nie zwlekaj!

Jeśli chciałbyś najszybciej i najprościej ocenić predyspozycje swoich pracowników, aby umiejętnie się z nimi komunikować i skuteczniej nimi zarządzać, poznaj narzędzia, które pomogą Ci to osiągnąć. Nie zwlekaj. Im szybciej je wykorzystasz, tym bardziej zbliżysz się do swego celu, a wiedza, jaką dzięki nim uzyskasz - zaprocentuje w przyszłości.

Serdecznie Ci tego życzę
Beata Rudnicka
(Wydawca informatora, `Testy i zadania ułatwiające prowadzenie polityki personalnej`)

eBook Testy i zadania ułątwiające prowadzenie polityki personalnej pochodzi z wydawnictwa Wiedza i praktyka. Autorami książki są Andrzej Rutkowski, Grażyna Białopiotrowicz, Barbara Scudder.
S
Szczegóły
 • Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
 • Wydawnictwo: Wiedza i praktyka
 • Rok publikacji: 2008
 • Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
 • Wprowadzono: 16.02.2010

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
 • -21%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -21%

E-book

Andrzej Rutkowski, Grażyna Białopiotrowicz, Barbara Scudder - przeczytaj też

produkt cyfrowy
 • -14%

MP3

produkt cyfrowy
 • -17%

E-book

produkt cyfrowy
 • -17%

MP3

produkt cyfrowy
 • -17%

E-book

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
eBook
Testy i zadania ułątwiające prowadzenie polityki personalnej

4.8/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.