Tajemnice największych uwodzicieli , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

E-book

przeczytaj fragment

Tajemnice największych uwodzicieli, eBook

ebook

 • Wydawnictwo Złote myśli
 • Zabezpieczenie Znak wodny
 • Produkt cyfrowy
 • Dostępność niedostępny

Tajemnice największych uwodzicieli - opis produktu:

Jak przeciętnie wyglądający facet, który nie ma dużo pieniędzy ani nie jest sławny, może zdobyć najpiękniejszą kobietę? (nawet jeśli jeździ tylko maluchem)

Niezależnie co myślisz o sobie samym i jakie przekonania o kobietach masz w głowie.

Niezależnie jaką masz pewność siebie i czy jest ona wysoka, czy niska.

Niezależnie jak czujesz się we własnej skórze i jakie masz kompleksy.

Niezależnie jak bardzo boisz się podejścia do obcej, pięknej kobiety.

Niezależnie jakie bolesne doświadczenia masz za sobą.

Niezależnie czy masz 15, czy 85 lat.

TY, dokładnie TY możesz zdobyć najpiękniejsza, najinteligentniejszą, najbardziej interesującą i rozrywkową kobietę, jaką tylko spotkasz. Niezależnie od tego, jakie przeciwności stoją Ci na drodze i co teraz sobie myślisz.Tak to prawda. Praktycznie każdy mężczyzna może zdobyć piękną kobietę. Jedyne co go ogranicza, to jego umysł. Sposób w jaki o sobie myśli oraz sposób, w jaki się zachowuje przy kobietach. Wielu mężczyzn myśli, że umiejętność zdobywania pięknych kobiet jest wrodzona. Mężczyźni myślą, że to natura za nich zdecydowała czy mogą zdobywać najładniejsze kobiety. To wszystko nie prawda Zdobywanie pięknych kobiet, to taka sama umiejętność jak pisanie czy jeżdżenie samochodem. Kiedy byleś mały i poszedłeś do szkoły, to nauczono Cię tam pisać. Potrzebowałeś umiejętności, jaką jest pisanie i nauczono Cię jej. Dlaczego by więc nie nauczyć się umiejętności, którą jest zdobywanie pięknych kobiet? To naprawdę jest możliwe i potwierdzają to setki mężczyzn, którzy zmienili się z nieatrakcyjnych nudnych dla kobiet gości, w uwodzicielsko pociągających mężczyzn, którymi kobiety są instynktownie zainteresowane. Zresztą sam zobacz

Tomek 22 lata. Przez większość swojego życia był nieśmiałym facetem, który zakochiwał się platonicznie w swoich koleżankach z klasy. Oczywiście nie miał na tyle odwagi, żeby zdobyć dziewczynę, która mu się podobała i przez to cały czas był samotny. Teraz wszystko się zmieniło. Piotrek dowiedział się, co jest interesujące w mężczyźnie dla kobiety i wykorzystuje tę wiedzę do zdobywania pięknych kobiet. Po prostu ma już odpowiednią wiedzę i ją wykorzystuje do podrywania pięknych kobiet.

Michał 25 lat. Mimo że był inteligentnym, przystojnym mężczyzną, który miał poczucie humoru i wielu przyjaciół, to wciąż nie mógł znaleźć sobie dziewczyny. Starł się jak mógł i zawsze kończyło się na: Zostańmy przyjaciółmi albo Lubię Cie, ale jako kolegę. Teraz wszystko się zmieniło, Michał zrozumiał, że żeby zdobyć kobietę potrzeba czegoś innego niż bycia miłym i przystojnym gościem. Kobiety nie chcą miłego faceta, one chcą prawdziwego mężczyzny.

Pomyśl, ilu znasz nieprzystojnych, denerwujących Cię facetów, którzy źle traktują swoje dziewczyny, a mimo wszystko te dziewczyny cały czas są z nimi? Na pewno jakaś kobieta w Twoim otoczeniu jest właśnie w takim toksycznym związku. Zadziwiające jest to, że kobiety trzymają się takich mężczyzn, zamiast być z dobrymi, miłymi facetami, którzy są odpowiedzialni, mają dobrą pracę itp. Jaki z tego wniosek... Bycie miły facetem to za mało, żeby zdobyć piękna kobietę. Tak więc... O autorze: Jeśli zapytasz osobę, która zajmuje się uwodzeniem profesjonalnie kim jest Under od razu dostaniesz odpowiedź. Tego Pana nie trzeba przedstawiać. Jeden z pierwszych praktyków uwodzenia w Polsce. Zaczynał od zera by w krótkim czasie stać się osobą, która zasłużyła na szacunek polskiej społeczności uwodzicieli. Uwodziciel o dosyć charakterystycznym stylu. Łączy w sobie cechy drania z romantycznym kochankiem. Wszystkie kobiety, które wchodziły z nim w związek rozkochiwał w sobie. Nie oszukuje kobiet, a wszystko załatwia szczerością. Jest nieprzewidywalny, a spotkanie z nim kończy się niesamowitą przygodą. Wytrenował wielu nieśmiałych mężczyzn na pewnych siebie i kompetentnych uwodzicieli. Nawet zawodowi trenerzy uwodzenia najważniejsze sprawy konsultują z Under'em. Spotkanie z nim kończy się świetną zabawą i poznaniem grona kobiet. Swoje umiejętności prezentował w największych miastach Polski. Wszystko co do tej pory mówiono Ci o podrywaniu kobiet jest nie prawdą Nie zrozum mnie źle. Nie namawiam Cię do krzywdzenia kobiet czy do nieszanowania ich. Nie o to chodzi. Chodzi mi o to, że dla pięknej kobiety nie jest atrakcyjne w mężczyźnie bycie miłym i uczynnym. One nie chcą bogatych facetów dla samych pieniędzy. Piękne kobiety pociąga zupełnie co innego, a czego większość mężczyzn nie rozumie. Właśnie w tym poradniku poznasz , co tak naprawdę podoba się kobietom w mężczyznach. Już niedługo poznasz:

Jak być typem romantycznego drania, którego kochają kobiety i do którego automatycznie czują pociąg? Nie musisz ich krzywdzić, aby być uwodzicielskim typem bad boya.

Zabójczy błąd, który popełnia większość mężczyzn. Ten jeden błąd sprawia, że wielu mężczyzn nigdy nie zdobędzie pięknej kobiety i już na stracie, tracą oni jakiekolwiek szanse na zdobycie kobiety.

Jak rozpocząć rozmowę z obcą kobietą, dzięki której w jej oczach będziesz interesujący i atrakcyjny? Ta umiejętność jest ważna nie tylko w podrywaniu, ale też w normalnym życiu, gdzie bardzo często spotykasz się z kobietami.

Jak zdobyć numer telefonu czy adres email dziewczyny, która Ci się podoba? Możesz go zdobyć w dosłownie kilka minut jednak musisz wiedzieć jak to WŁAŚCIWIE zrobić.

Jak podrywać dziewczyny w klubach i w ciągu dnia? Podrywanie kobiet w klubach różni się od podrywania w ciągu dnia. W obu miejscach musisz zastosować specyficzne, różne techniki.

O czym dokładnie rozmawiać z kobietą? Nigdy więcej nie zrobisz błędu, zanudzając ją typową, nudną gadką: Co słychać Gdzie pracujesz itd.

Jak rozmawiać przez telefon i jakie wysyłać wiadomości SMSem? Dostaniesz gotowe szablony i schematy rozmowy.

Jak wykorzystywać w podrywie swoją mowę ciała, która sprawi, że kobiety będą Cię postrzegać jako osobę pewną siebie? Nawet sobie nie wyobrażasz jak wiele wniosków kobiety wyciągają z tego, co mówisz swoim ciałem.

Jak podrywać przez Internet? Naucz się jak możesz poznawać, a później spotykać się z dziesiątkami pięknych kobiety nie wychodząc z domu? Serwisy takie jak np. Fotka.pl dają ogromne możliwości podrywania pięknych kobiet.

Jak zbudować w sobie potężną pewność siebie (nie arogancję), która naturalnie przyciąga kobiety. Kobiety nie chcą miłych i czułych mężczyzn. Kobiety chcą, żeby mężczyzna był pewny siebie!

Czego tak naprawdę kobiety szukają w mężczyznach i co uważają za atrakcyjne? Zdziwisz się, kiedy poznasz, co naprawdę pociąga kobiety (nie są to pieniądze ani wygląd).

Jak zarządzać związkiem? Co zrobić, aby związek był zdrowy i żebyś dobrze się w nim czuł, zamiast pakować się w coś, czego nie chcesz.

Trzy największe mity na temat podrywania pięknych kobiet 1. Bądź sobą - to wystarczy. Kiedy zapytasz faceta, która doskonale radzi sobie z kobietami: Co trzeba robić, żeby zdobyć piękną kobietę? W większości przypadków usłyszysz odpowiedz: Po prostu bądź sobą. Może to działa w przypadku naturalnych podrywaczy, ale w przypadku większości facetów bycie sobą NIE DZIAŁA. Podrywacze mają już odpowiednie nastawienie do kobiet, którego większość zwykłych facetów nie ma. W tym poradniku dowiesz się, jakie jest te właściwe nastawienie. 2. Musisz być super miły, kupować kwiaty i prezenty, jeśli chcesz zdobyć piękną kobietę. Przyjęło się, że to facet powinien zabiegać o zainteresowanie kobiety. Powinien jej `służyć znosić fochy, `spóźnianie się itp. Zapomnij o tym. Koniec z byciem miłym chłopcem do bicia. Koniec z panem milusińskim, któremu można wypłakać się w ramię. W tym poradniku dowiesz się, jak być prawdziwym mężczyzną, którego kobieta zacznie natychmiast szanować i to bez okazania jej braku szacunku czy bycia chamskim. 3. Tylko wygląd i pieniądze liczą się dla pięknych kobiet. To kolejny mit i bzdura, która została Ci wpojona przez innych ludzi. Piękne kobiety nie lecą na pieniądze (z małymi wyjątkami) bardziej je pociąga osobowość mężczyzny. To osobowość sprawia, że kobieta jest zainteresowana danym mężczyzną. Nie musisz mieć willi z basenem albo wyglądać jak model z reklamy. Najważniejsze i najbardziej pociągające dla kobiety jest to, co masz w sobie. W tym ebooku dowiesz się jak rozwinąć taką magnetyczną i pociągającą osobowość.

Jak rozmawiać z kobietą? Jakim tonem głosu i jak szybko do niej mówić? Brzmienie głosu i sposób, w jaki mówisz, jest ogromnie ważny dla kobiety.

Co zrobić, kiedy pojawi się konkurencja w postaci innego faceta? Nie tylko Ty chcesz zdobyć piękną kobietę, dlatego musisz nauczyć się jak radzić sobie z konkurencją.

Jak być interesującym pociągającym kobiety mężczyzną, nawet jeśli dzisiaj nie widzisz w sobie nic atrakcyjnego? Wszystko, czego potrzebujesz, to wyrobić w sobie odpowiednie myślenie i zdobyć kilka umiejętności.

Jak sprawić, aby kobieta już po kilkunastu minutach znajomości, zaczęła myśleć o Tobie “Muszę go mieć i muszę zrobić coś, co przyciągnie jego uwagę - będziesz zadziwiony jak ta metoda działa na kobiety.

Co zrobić i jak `wyczuć, że kobieta zaczyna Cię testować? Kobiety nieustannie testują mężczyzny - szczególnie te najpiękniejsze. Większość facetów daje się na to nabrać, a tylko nieliczni wiedzą, jak naprawdę trzeba na nie reagować.

Jak umiejętnie eskalować (zwiększać) kontakt fizyczny między Tobą, a nowo poznaną kobietą?

Jak rozpoznać czy kobieta jest Tobą zainteresowana? Jest co najmniej kilkanaście wskaźników zainteresowania, które okazują kobiety mężczyznom.

Ile jest warta dla Ciebie ta wiedza? Jeśli jesteś teraz samotny, to pomyśl sobie ile warte dla Ciebie, jest zdobycie najpiękniejszej, najinteligentniejszej kobiety jaką spotkasz. Ile może być warta świetna zabawa (nie chodzi tylko o seks) z piękną kobietą? Ile będzie dla Ciebie warte wyrobienie w sobie umiejętności towarzyskich, które po prostu pozwolą Ci świetnie się bawić wśród pięknych kobiet i innych ludzi? Ile będzie warte znalezienie tej jedynej? Tak więc nie ma, na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się jak zdobywać piękne kobiety, to właśnie teraz masz na to dobra okazję. Nie przepuść jej.

eBook Tajemnice największych uwodzicieli pochodzi z wydawnictwa Złote myśli. Autorami książki są Adrian Kołodziej, Grzegorz Głuś.
S
Szczegóły
 • Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
 • Wydawnictwo: Złote myśli
 • Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
 • Wprowadzono: 14.12.2010

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
 • -22%

MP3

Paprocany - mp3
20,19 zł 25.88
Dodaj do koszyka
produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

MP3

produkt cyfrowy
 • -21%

E-book

Od nowa - mobi, epub
28,63 zł 36.25
Dodaj do koszyka
produkt cyfrowy
 • -21%

E-book

Wyznanie - mobi, epub
30,89 zł 39.10
Dodaj do koszyka
produkt cyfrowy
 • -21%

MP3

Banksterzy - mp3
33,10 zł 41.90
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
eBook
Tajemnice największych uwodzicieli

4.5/5 ( 10 ocen )
  5
  7
  4
  2
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.