System prawnofinansowy / Law and Finance - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Czas trwania 00:00:00
Wydawnictwo CeDeWu
Data wydania 2013
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

System prawnofinansowy / Law and Finance - pdf - opis produktu:

Oddajemy w ręce Czytelników zbiorowe opracowanie środowiska naukowego zajmującego się w Polsce i państwach Europy Środkowo-Wschod­niej prawem finansowym i finansami publicznymi.

Postanowiliśmy w nim odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy w stanie przewidzieć wyzwania, jakie wobec nauki i praktyki prawa finansowego i finansów publicznych przyniesie XXI wiek? Czy zajęci rozwiązywaniem bieżących problemów potrafimy czasem się do nich zdystansować i spoj­rzeć, być może, wizjonersko, w pozostałe niespełna dziewięć dekad XXI wieku? Jednocześnie staraliśmy się analizować i oceniać dotychczasowy dorobek naukowy w tym zakresie, zwłaszcza w kontekście jego aktualności i oczekiwań płynących z praktyki.

Celem naszego przedsięwzięcia stało się zatem otwarcie zakrojonej na szeroką skalę dyskusji przedstawicieli nauki prawa finansowego i finan­sów publicznych, zarówno co do przyszłego kształtu tych obszarów nauki, jak i co do wskazania dalszych tendencji w studiach naukowych i pi­śmiennictwie z tego zakresu, na miarę wyzwań XXI wieku. Dyskusja ta rozpoczęła się w ramach projektu badawczego Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku`. Po Systemie finansów publicznych` i Daninach publicznych` dopełnia wizji wyzwań Anno Domini 2010, bogatszy o doświad­czenia kolejnych trzech lat trzeci już tom tej serii: System prawnofinansowy`.

Starcie różnych poglądów, doświadczeń i rozwiązań prawnych oraz koncepcyjnych, stanowi doskonałą przestrzeń wymiany myśli, efektów i wnio­sków badań, stwarzających możliwość analizy i syntezy myśli prawnej, a także poglądów na finanse publiczne, wybiegających na wiele lat w przy­szłość, właśnie w XXI wiek.

eBook pdf System prawnofinansowy / Law and Finance - pdf pochodzi z wydawnictwa CeDeWu. Autorami książki są Jolanta Gliniecka, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Sowiński, Edward Juchniewicz. Należy do gatunków: prawo, finansowe.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: prawo,  finansowe
Wydawnictwo: CeDeWu
Rok publikacji: 2013
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Jolanta Gliniecka, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Sowiński, Edward Juchniewicz - przeczytaj też

RECENZJE - eBook pdf - System prawnofinansowy / Law and Finance - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: