Sprzedaż przez telefon. Poradnik dobrych praktyk - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Sprzedaż przez telefon. Poradnik dobrych praktyk mobi,epub mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

 • Promocja
  image-promocja

ebook

Sprzedaż przez telefon. Poradnik dobrych praktyk - mobi, epub - opis produktu:

Każdy z Twoich klientów jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, inne podejście do telefonu i ofert promocyjnych. Takie rozmowy mogą być dla niego przyjemnością, szybką wymianą zdań, ale też irytującą katorgą. Szczególnie, gdy klient odbiera kolejny telefon z serii Dzień dobry, chcemy zaprezentować ofertę, przygotowaną specjalnie dla Pana/Pani...
Sprzedaż przez telefon. Poradnik dobrych praktyk podpowiada jak wybadać klienta, jak rozpoznać jego potrzeby, jak radzić sobie z obiekcjami czy negatywnymi emocjami, jak zakończyć rozmowę skutecznie i jak budować relację z klientem. Poradnik pomoże Ci się odnaleźć w gąszczu wielu technik telemarketingowych, wskaże różne drogi postępowania. Którą wybrać, musisz zdecydować sam.

Potraktuj tę książkę jak podręcznik. Pisz po nim, notuj, kreśl. Znajdziesz w nim odpowiednie do tego miejsca. Daj sobie komfort pracy nad tym, by być INNYM telesprzedawcą niż większość znudzonych pracowników call center. (...) Będzie to piękny, nowy i jakże inny początek.
Małgorzata Leduchowska - autor

eBook, multiformat: mobi, epub Sprzedaż przez telefon. Poradnik dobrych praktyk - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa Słowa i Myśli. Autorem książki jest Małgorzata Leduchowska. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, handel.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  praca, biznes,  handel
Wydawnictwo: Słowa i Myśli
Rok publikacji: 2016
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 09.02.2016

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Sprzedaż przez telefon. Poradnik dobrych praktyk - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 4 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: