Skarga pauliańska i bezskuteczność czynności prawnych w restrukturyzacji i upadłości - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Skarga pauliańska i bezskuteczność czynności prawnych w restrukturyzacji i upadłości pdf pdf

Praktyczny przewodnik

 • pdf

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

ebook

Skarga pauliańska i bezskuteczność czynności prawnych w restrukturyzacji i upadłości - pdf, Praktyczny przewodnik - opis produktu:

Książka stanowi praktyczny poradnik dotyczący bezskuteczności czynności prawnych dłużnika dokonanych z pokrzywdzeniem wierzycieli - w celu utrudnienia bądź uniemożliwienia egzekucji ich należności. W publikacji omówiono instytucję skargi pauliańskiej uregulowanej w Kodeksie cywilnym oraz przepisy Prawa restrukturyzacyjnego i Prawa upadłościowego odnoszące się do bezskuteczności czynności prawnej zdziałanej przez dłużnika objętego postępowaniami uregulowanymi w tych ustawach.


Autor, odwołując się do najważniejszych tez literatury prawniczej oraz orzecznictwa, koncentruje się na wskazaniu praktycznych aspektów ochrony interesów wierzyciela przed nierzetelnym działaniem dłużnika.


W poradniku uwzględniono także materię dotyczącą sporządzania skargi pauliańskiej, przesłanek wytoczenia powództwa, jak również przesłanek negatywnych skargi pauliańskiej. Dopiero taka perspektywa pozwoli wyjaśnić praktyczne problemy związane ze stosowaniem przedmiotowej instytucji prawnej.


Publikacja jest przeznaczona zarówno dla praktyków prawa: komorników, adwokatów, radców prawnych, jak i osób niebędących zawodowymi prawnikami, stanowiąc cenne wsparcie dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką, np. dłużników i wierzycieli.

eBook pdf Skarga pauliańska i bezskuteczność czynności prawnych w restrukturyzacji i upadłości - pdf Praktyczny przewodnik, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Dariusz Kwiatkowski. Należy do gatunków: prawo. Książka Skarga pauliańska i bezskuteczność czynności prawnych w restrukturyzacji i upadłości - pdf liczy 128 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: prawo
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Rok publikacji: 2022
Ilość stron: 128
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 24.05.2022

Dariusz Kwiatkowski - przeczytaj też

produkt cyfrowy
-21%
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
-19%
produkt cyfrowy
-19%

RECENZJE - eBook pdf - Skarga pauliańska i bezskuteczność czynności prawnych w restrukturyzacji i upadłości - pdf, Praktyczny przewodnik

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: