Setna królowa. Tom 1 - mobi, epub mobi,epub, eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

E-book

Setna królowa. Tom 1 - mobi, epub, eBook

ebook

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

Setna królowa. Tom 1 - mobi, epub - opis produktu:

W świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn jedna kobieta położy kres krwawej tradycji
Porzucona jako niemowlę i wychowana przez kapłanki Kalinda poświęciła swoje osiemnastoletnie życie modlitwie i walce. Tajemnicza gorączka, która trawi jej ciało, sprawia, że Kali marzy tylko o tym, aby do końca swoich dni pozostać w ukrytym przed światem klasztorze.
Potężny radża Tarek wybiera ją jednak na swoją setną wybrankę. Pokorna i chorowita dziewczyna musi udowodnić swoją wartość w krwiożerczym turnieju tronowym. Pozostałych dziewięćdziesiąt dziewięć żon radży i jego niezliczone kurtyzany, mogą wyzwać ją do walki na śmierć i życie.
Każda z nich jest gotowa zabić, by stać się setną królową. Każda marzy, by stać u boku radży. Każda, oprócz Kalindy.
Czy jej jedyną szansą na ratunek jest tajemnicza moc, która spala ją od środka?
Bestsellerowa seria, która zdobyła tytuł Książki Roku 2017 w kategorii Young Fiction, przeniesie cię w egzotyczny świat przepychu, przemocy i królewskich intryg.

O autorce

Emily R. King - z zamiłowania czytelnik wszystkich gatunków, z zawodu pisarka specjalizująca się w historiach fantasy i adwokat. Urodziła się w Kanadzie, ale wychowała w Stanach Zjednoczonych. Jest członkinią the Society of Childrens Book Writers and Illustrators, w którym aktywnie działa. Mieszka w północnym Utah wraz z rodziną i kotem.
S
Szczegóły

Emily R. King - przeczytaj też

produkt cyfrowy
 • -15%

E-book

produkt cyfrowy
 • -15%

E-book

produkt cyfrowy
 • -15%

E-book

produkt cyfrowy
 • -15%

E-book

Polecane

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

Królestwo dusz - mobi, epub
26,67 zł 34.19
produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

Wojownik - mobi, epub
2,25 zł 2.88
produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

E-book

produkt cyfrowy
 • -22%

MP3

Popraw się Cukierku! - mp3
20,12 zł 25.80

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
eBook, multiformat: mobi, epub
Setna królowa. Tom 1 - mobi, epub

4.7/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Martak180

 • 20-04-2019
 • 23:55

Kalinda jako niemowlę trafia do świątyni. Modli się i uczy walczyć, choć często przebywa w szpitalu z powodu tajemniczej gorączki. Zbliża się próba kunsztu, na którą przybywa radża Tarek, władca Imperium Tarachandu, aby dokonać Powołania. Zmienia zasady. Kali została wybrana na setną rani, ale musi zdobyć miejsce w pałacu poprzez udział w turnieju tronowym. Każda żona radży i każda kurtyzana mogą ją wyzwać do walki na śmierć i życie. Czy gorączka jej zaszkodzi, czy pomoże? Komu może zaufać? Jak uniknąć swego przeznaczenia? Ile znaczą obietnice? Kto kłamie, a kto mówi prawdę?
Akcja powieści fantasy dla młodzieży wciąga. Dużo się dzieje, niespodziewane zwroty zaskakują. Autorka zaplanowała akcję szczegółowo, jej pomysły pozytywnie zaskakiwały, wszystko było po coś. Bohaterowie złożeni są z celów, emocji, zalet i wad. Nie do końca wiadomo, kto jest po stronie rani, a kto przeciwko niej. Kali od razu zjednuje sobie serce czytelnika, radża Tarek wręcz przeciwnie. Są swoimi przeciwieństwami. Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat. Dzięki 3-osobowemu narratorowi czytelnik uczestniczy w ujawnianiu kłamstw, odkrywaniu sekretów, poznawaniu bhutanów i głównego celu radży. Czuć napięcie i strach Kali, ból kobiet, widać okrucieństwo i śmierć, słychać skandujący tłum. Koniec zaskakuje. Na uwagę zasługuje Błękitny Pałac z otoczeniem, który przypomina pałac sułtanów w Stambule, arena walk tronowych Koloseum, a pojedynki kobiet ? walki gladiatorów.
Setna królowa to dobrze zapowiadający się cykl fantasy dla młodzieży, zwłaszcza dla dziewcząt. Ukazuje, jak osiemnastolatka kładzie kres okrutnej i krwawej tradycji w świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn. Udajcie się do Imperium Tarachandu, poznajcie królewskie intrygi, przemoc oraz przepych i ubóstwo. Bądźcie z Kalindą.

Czy recenzja była pomocna?