Rada Nadzorcza w Banku Spółdzielczym - Zadania i funkcje nadzoru bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - pdf pdf, eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

E-book

Rada Nadzorcza w Banku Spółdzielczym - Zadania i funkcje nadzoru bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - pdf, eBook

ebook

 • pdf

Rada Nadzorcza w Banku Spółdzielczym - Zadania i funkcje nadzoru bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - pdf - opis produktu:

Nowa pozycja wydawnicza BODiE poświęcona jest funkcjonowaniu rady nadzorczej banku spółdzielczego w otoczeniu instytucjonalnym, obowiązkom w świetle uregulowań prawnych i m.in. zadaniom w procesie nadzoru nad systemem zarządzania bankiem. Zwrócono w niej również uwagę na zagadnienia rachunkowości bankowej, sprawozdanie finansowe banku i analizę wskaźnikową banku oraz omówiono rolę rady nadzorczej w ocenie rentowności produktów i usług bankowych. Szerzej omówiono rolę rady nadzorczej w procesie planowania, oceny i analizy wyników działania banku.

Publikacja pod redakcją merytoryczną dr. hab. prof. Uniwersytetu Gdańskiego Eugeniusza Gostomskiego.

eBook pdf Rada Nadzorcza w Banku Spółdzielczym - Zadania i funkcje nadzoru bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - pdf pochodzi z wydawnictwa Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Spółka z o.o.. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: ekonomia i biznes.
S
Szczegóły

Polecane

produkt cyfrowy
 • -13%

E-book

produkt cyfrowy
 • -20%

E-book

produkt cyfrowy
 • -20%

E-book

produkt cyfrowy
 • -17%

E-book

produkt cyfrowy
 • -13%

E-book

produkt cyfrowy
 • -17%

E-book

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
eBook pdf
Rada Nadzorcza w Banku Spółdzielczym - Zadania i funkcje nadzoru bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - pdf

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.