Przyszłość Europy strategicznej - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Przyszłość Europy strategicznej pdf pdf

 • pdf

 • Promocja
  image-promocja

ebook

Przyszłość Europy strategicznej - pdf - opis produktu:

Projekt integracji europejskiej, będący odpowiedzią na samozniszczenie Europy w wyniku drugiej wojny światowej, powstawał pod wpływem imperatywów strategicznych i politycznych. Z upływem lat zapał integracyjny w Europie jednak stygł, a Wspólnota Europejska, przekształcona następnie w Unię Europejską, integrowała się wokół utylitarnych potrzeb ekonomicznych. Ponad pół wieku od powstania UE nadal nie jest unią polityczną, a jej ewolucja w tym kierunku nie jest bynajmniej pewna. Niemniej zmieniająca się sytuacja strategiczna Europy - spadek znaczenia Zachodu i wycofywanie się Stanów Zjednoczonych z Europy - dowodzi konieczności politycznego jednoczenia się Europy. Powołanie autentycznej polityki obronnej Europy jest nieodłącznym aspektem ewolucji UE w stronę projektu politycznego. Książka Nicole Gnesotto jest odważnym i wizjonerskim głosem w debacie, której potrzebuje dzisiejsza Europa.

eBook pdf Przyszłość Europy strategicznej - pdf pochodzi z wydawnictwa Polski Instytut Spraw Międzynarodowych Wydział Wydawnictw MSZ. Autorem książki jest Nicole Gnesotto. Należy do gatunków: polityka.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: polityka
Wydawnictwo: Polski Instytut Spraw Międzynarodowych Wydział Wydawnictw MSZ
Rok publikacji: 2017
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 30.01.2017

RECENZJE - eBook pdf - Przyszłość Europy strategicznej - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: