eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, wydanie marzec-kwiecień 2016 r.

ebook

Wydawnictwo Wiedza i praktyka
Data wydania 2018
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY:

UMOWY I DOKUMENTACJA

1.Zatrudnienie na okres kadencji jako przesłanka wyłączająca limitowanie umów
2.Prace przy ochronie przeciwpożarowej lasów a prace sezonowe wykluczające limitowanie umów terminowych
3.Treść świadectwa pracy w razie wypowiedzenia przez pracownika umowy zawartej na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy

CZAS PRACY

4.Co dzieje się z ryczałtem za nadgodziny, gdy zmienia się wymiar etatu
5.Planowanie 8-godzinnych dniówek pracownikom zatrudnionym w systemie równoważnym
6.Wyjątkowo to pracodawca może wyjść z inicjatywą indywidualnego rozkładu czasu pracy
7.Polecenie nadgodzin a gwarancja odpoczynku dobowego

TEMAT NUMERU

8.Rozwiązujemy 9 najczęstszych problemów związanych z urlopami wypoczynkowymi

URLOPY I ZWOLNIENIA

9.Dzień wolny za wykonanie wstępnych badań lekarskich
10.Dokumentowanie okresów zatrudnienia za granicą do urlopowego stażu pracy

WYNAGRODZENIA I ŚWIADCZENIA

11.Niewyczerpanie okresu zasiłkowego a prawo doświadczenia rehabilitacyjnego

OCHRONA RODZICIELSTWA

12.Przejęcie urlopu macierzyńskiego przez innego członka najbliższej rodziny
13.Warunki uzyskania urlopu ojcowskiego na dziecko z adopcji

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I OBOWIĄZKI STRON

14.Pozbawienie premii pracownika ukaranego karą porządkową za naruszenie przepisów bhp
15.Staż pracy i zaangażowanie mogą mieć wpływ na kształtowanie pensji pracowników

ZDANIEM PIP

16.Umowa na czas określony z pracownikiem, który był zatrudniony przed zmianą przepisów
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: Wiedza i praktyka
Rok publikacji: 2018

RECENZJE - eBook - Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, wydanie marzec-kwiecień 2016 r.

4.5/5 ( 4 oceny )
  • 5
    2
  • 4
    2
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0