Prawo finansowe samorządu terytorialnego / Local Finance Law - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Prawo finansowe samorządu terytorialnego / Local Finance Law pdf pdf

  • pdf

  • Promocja
    image-promocja

ebook

Czas trwania 00:00:00
Wydawnictwo CeDeWu
Data wydania 2013
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Prawo finansowe samorządu terytorialnego / Local Finance Law - pdf - opis produktu:

Grono znamienitych naukowców, wybitnych specjalistów z dziedziny prawa finansowego oraz młodsze pokolenie pracowników nauki zajmujących się tą dziedziną, przedstawia swe poglądy, rozważania i badania, ukierunkowane na wskazanie wizji przyszłości finansów publicznych.

Czwarty już tom z serii będącej owocem projektów badawczych ?Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku?, stanowi kontynuację i zarazem roz­szerzenie Projektu polegające na wskazaniu tematu wiodącego - finansów samorządu terytorialnego i NGO`s.

Ideą Projektu jest powiązanie sfery nauki i praktyki. Odbywa się to poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi jednostki samo­rządu terytorialnego. Postanowiliśmy od nich, jako praktycznie stosujących prawo finansowe w przestrzeni finansów publicznych, uzyskać zestaw pro­blematyki prawnofinansowej, która jest istotna w bieżącym działaniu JST w dziedzinie finansów publicznych. Uczestnicy Projektu dokonali wyboru intere­sujących ich problemów i analizy prawnofinansowej zgłoszonych przez JST oraz NGO`sy zagadnień, a efekty ich pracy zawarte w niniejszym tomie, zo­stały omówione na II Międzynarodowej Bałtyckiej Konferencji Prawa Finansowego, która stanowiła przestrzeń do wymiany poglądów świata nauki i praktyki oraz dyskusji, a także weryfikacji zasadności efektów pracy naukowej zespołów badawczych i uczestników Projektu.

Połączenie nauki z praktyką jest dodatkową korzyścią płynącą z badań naukowych dla sfery praktycznego działania i potrzeb związanych z prawem fi­nansowym. Stanowi to szczególną troskę Centrum Prawa Samorządowego i Prawa Finansów Lokalnych Uniwersytetu Gdańskiego, będącego inicjatorem i głównym wykonawcą Projektu oraz wydania dwóch kolejnych tomów serii Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku`. Liczymy na pozytywny odzew i stałe kierowanie do Centrum, bieżącej problematyki stanowiącej szczególną troskę JST i NGO-sów, co jest przedmiotem jego nieustannego zainteresowania badawczego w przestrzeni prawa finansów publicznych.

eBook pdf Prawo finansowe samorządu terytorialnego / Local Finance Law - pdf pochodzi z wydawnictwa CeDeWu. Autorami książki są Jolanta Gliniecka, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Sowiński, Edward Juchniewicz. Należy do gatunków: prawo, finansowe.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: prawo,  finansowe
Wydawnictwo: CeDeWu
Rok publikacji: 2013
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Jolanta Gliniecka, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Sowiński, Edward Juchniewicz - przeczytaj też

RECENZJE - eBook pdf - Prawo finansowe samorządu terytorialnego / Local Finance Law - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: