rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Pewność siebie Kompletna strategia ...

A. Król

książka (miękka)

24,17 zł taniej -19%

Pewność siebie. Akceptuję, co czuję

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

29,93 zł taniej -25%

Pewność siebie w samochodzie - mp3

P. ZBIOROWA

ebook mp3

20,95 zł taniej -15%

Pewność siebie - mobi, epub Kompletna ...

A. Król

ebook, multiformat: mobi, epub

21,66 zł taniej -15%

Spartan Up! Bądź jak Spartanin - mobi, ...

S. de

ebook, multiformat: mobi, epub

26,68 zł taniej -15%

Spartan up! Bądź jak spartanin

S. de

książka (miękka)

26,11 zł taniej -25%

Sztuka doceniania siebie. Jak zyskać ...

H. Rohr

książka (miękka)

20,06 zł taniej -37%

Uwierz w siebie jak wierzy w ciebie Bóg ...

W. Lott

ebook, multiformat: mobi, epub

20,79 zł taniej -20%

Uwierz w siebie jak wierzy w ciebie Bóg ...

W. Lott

książka (miękka)

21,93 zł taniej -37%

Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać ...

R. Zagożdżon

ebook, multiformat: mobi, epub

27,60 zł taniej -15%

Odkryj siebie na nowo. Jak zdefiniować ...

D. Clark

książka (miękka)

31,77 zł taniej -24%

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces?

ocena: 6, głosów: 9
 

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces?

ebook

Lektor: Joanna Janowicz

Wydawnictwo: The Black Horse

Zabezpieczenie: Znak wodny

Produkt cyfrowy

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 33,38

Cena detaliczna: 39,27

U nas taniej o 15%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (1)

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces? - opis produktu:

To jest audiobook o kobiecej pewności siebie. Nie mówi o pewności siebie po prostu, choć jest ona niezwykle istotna na wielu polach, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, ale o tej kobiecej właśnie.
Powiedz, jak często Ty sama bywasz z siebie niezadowolona? Niepewna tego, czy poradzisz sobie z nowym wyzwaniem? Mężczyzna generalnie jest dumny... z bycia mężczyzną. Po prostu.
Kobieta w biznesie niezwykle często, sama stawia przed sobą przeszkody. Na pewno słyszałaś o szklanych sufitach, czy lepkich podłogach, to metafory, które mają pokazać, że kobietom jest trudniej. Przyjrzyj się, czyż w ten sposób nie budują przypadkiem lekceważącej i niedoceniającej postawy wobec siebie samych?
 
Jak oswoić wewnętrznego krytyka, by był przyjacielem? Jak mieć przekonania, które umacniają Cię w tym, że jesteś wyjątkowa? Jak z sympatią pożegnać męczącą perfekcjonistkę w sobie? Tutaj znajdziesz odpowiedź na te i wiele innych pytań. Audiobook jest pełen serca i oddania w mojej misji budowania silnych kobiecych marek. Powstał, ponieważ z moich codziennych doświadczeń z kobietami - prezesami, dyrektorami, artystkami, specjalistkami, matkami, czy kobietami po prostu, wynika, że poczucie kobiecej pewności siebie jest bezcenne.
 
Co daje Ci ten audiobook?

1. pozbędziesz się własnych ograniczeń, które hamują Twój rozwój i blokują sukcesy zawodowe i prywatne
2. nauczysz się, jak włączać kreatywność i wyłączać automatyzm myślowy w Twoich działaniach
3. poznasz sposób na wewnętrznego krytyka, który przeszkadza Ci w realizacji planów
4. nauczysz się samodzielnie kierować przekonaniami na temat własnego potencjału
5. dowiesz się, co jest pewnością siebie, a co nią nie jest
6. pozbędziesz się ograniczeń i z pełnym optymizmem zaczniesz budować swoją markę osobistą
 
PEWNOŚĆ SIEBIE. BĄDŹ JAK DIAMENT to unikatowy w Polsce program, który pozwala Ci samodzielnie w efektywny sposób wpływać na wszystkie obszary Twojego życia: relacje i związki, biznes i życie prywatne, poprzez świadome budowanie swojej pewności siebie.
 
1. Zastanawiałaś się kiedyś, jak inni budują swoje życie? Dlaczego mają lepsze związki, więcej szczęścia, doskonałe relacje, zarabiają więcej i zajmują najwyższe stanowiska? Jak to się dzieje, że biorą to czego dokładnie chcą? Co sprawia, że korzystają z największych szans, które daje im życie?
2. Dobra wiadomość jest taka: Ty też możesz się tego nauczyć, a druga dobra wiadomość to ta, że właśnie masz przed sobą audiobooka, który w prosty sposób, także poprzez ćwiczenia pokaże Ci jak możesz się tego nauczyć. Kluczem jest tu Twój poziom pewności siebie. Wysłuchaj teraz jego treści, aby jeszcze dziś rozpocząć fascynującą pracę, która maksymalnie zwiększy Twój potencjał.
3. Ten audiobook jest po to, byś pewnym krokiem wchodziła na największe sceny życia i mocnym głosem mówiła o sobie to, co najlepsze. Nie potrzebujesz zewnętrznych pochwał, jeśli przede wszystkim uwierzysz w siebie sama! Jesteś wspaniała. I tego się trzymaj!
 
Powodzenia. życzę Ci wielu biznesowych sukcesów!
Audiobook dedykowany jest dla kobiet, jednak i mężczyźni będą mogli dzięki niemu otworzyć się już teraz nową jakość życia.
 
JOANNA JANOWICZ strateg marki, business&life coach, doradca wizerunkowy. Wyróżniona nominacją do tytułu Człowiek Roku BRIEF 2012 w kategorii Ludzie PR za profesjonalną komunikację związaną z Oficjalną Strefą Kibica na EURO2012TM w Poznaniu. Jej projekty PR realizowane dla EURO Poznań 2012 otrzymały statuetkę Złotych Spinaczy i 3 wyróżnienia Związku Firm Public Relations. Za zmianę wizerunku Stadionu Narodowego w Warszawie, uhonorowana nagrodą specjalną PRoton TERAZ POLSKA. Współpracowała z największymi mediami w Polsce i za granicą: TVN, Polsat, Radio ZET, RMF, Polskie Radio, Discovery Int.
 
Autorka audiobooków Wizerunek w biznesie. Zarabiasz na nim czy tracisz oraz Pewność siebie. Bądź jak diament.

Przygotowuje personalizowane strategie dla firm i pracuje z osobami indywidualnymi nad ich marką osobistą. Zorganizowała trzy edycje Magicznych Metamorfozy dla Mam z Drużyną Szpiku. Prowadzi autorskie szkolenia wizerunkowe i motywacyjne. Współpracowała i współpracuje m.in. z firmami: BZ WBK, INEA Stadion, Stary Browar Blow Up Hall5050, PL Europa S.A., Karlik Art VOLVO, HOT_elarnia****&SPA_larnia daySPA, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Siostry Hybiak z TVP The Voice of Poland. Na polski rynek wprowadza amerykański brand Taylor Says - dla kobiet odważnych i wyjątkowych. Nurkuje, biega, jeździ na desce, morsuje. Mówi: Jeśli już masz myśleć, to THINK BIG! Zarządza joannajanowicz.com i taylorsays.pl

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces? - wybrana recenzja:

Milena Konieczna 23/03/2016
recenzja dotyczy produktu: e-Książki pdf, epub, mobi, mp3

Konkrety za to duży plus. Mega pozycja do przepracowania swoich przekonań. Warto!!

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces? - szczegółowe informacje:

Dział: e-Książki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: The Black Horse
Rok publikacji:2016
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): * Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Lektor: Joanna Janowicz
Wprowadzono: 22.03.2016
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces? - recenzje klientów

23/03/2016
recenzja dotyczy produktu: eBook

Konkrety za to duży plus. Mega pozycja do przepracowania swoich przekonań. Warto!!

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

Ogień i krew - mobi, epub

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

39,57 zł taniej -15%

Cokolwiek wybierzesz - mobi, epub ...

J. Szamałek

ebook, multiformat: mobi, epub

22,96 zł taniej -17%

Śmierć Komandora. Pojawia się idea - ...

H. MURAKAMI

ebook, multiformat: mobi, epub

28,27 zł taniej -20%

Ciekawe pomysły Gandalfa

ebook

124.65 zł

taniej -15%

Pewność prawa w Unii Europejskiej - pdf ...

Prezentowana monografia autorstwa Pani dr hab. Prof. UWr Dagmary Kornobis-Romanowskiej, to pozycja dotycząca roli i znaczenia zasady pewności prawa w złożonej, wieloskładnikowej, wielopoziomowej i wielojęzykowej przestrzeni prawnej, jaką jest UE. Przedstawione opracowanie ma na celu zbadanie relacji i ustalenie równowagi pomiędzy stabilnością i...

ebook

20.95 zł

taniej -15%

Pewność siebie w samochodzie - mp3

"Pewność siebie w samochodzie" to nagranie wizualizacyjno-medytacyjne, wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmerowi. Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie poczucia pewności w sytuacji jazdy samochodem. Dzięki temu nagraniu: - wyeliminujesz, albo znacznie ograniczysz wpływ stresu na...

ebook

21.66 zł

taniej -15%

Pewność siebie - mobi, epub Kompletna strategia...

Czujesz się onieśmielony w kontaktach z innymi ludźmi? Brak ci odwagi, by rozpocząć rozmowę z nowo poznanymi osobami? Wystąpienia publiczne wywołują u ciebie paniczny strach? Negocjacje biznesowe to dla ciebie koszmar? Jeśli brak pewności siebie utrudnia ci życie - sięgnij po tę książkę i zmień to! Poradnik zawiera kompleksowy trzyetapowy trening, dzięki...

książka

29.93 zł

taniej -25%

Pewność siebie. Akceptuję, co czuję

Zbudowanie pewności siebie to jeden z kluczy do szczęścia. Wytworzona w dzieciństwie ma szansę trwać przez całe życie. Pomożemy dziecku, zadając mu konkretne pytania czego się obawia? Czego potrzebuje? Czego boi się najbardziej? To rodzic tworzy podstawy pewności siebie dziecka. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa, bazę wszystkich emocji. Każdy rodzic chce,...

książka

25.43 zł

taniej -15%

Pewność zbawienia Co jest prawdą a co fałszem?

Wielu ludzi, którzy narodzili się duchowo do Życia w CHRYSTUSIE (tzn. narodzili się na nowo), a więc ludzi, którzy zaufali Chrystusowi i poddali się Mu, uznając w Nim nie tylko Zbawiciela, ale także swego PANA, nabywa przekonania, iż w chwili podejmowania tej niezmiernie ważnej życiowo decyzji otrzymują swoisty "bilet do Nieba" - pewnego rodzaju...

książka

24.17 zł

taniej -19%

Pewność siebie Kompletna strategia ...

Czujesz się onieśmielony w kontaktach z innymi ludźmi? Brak ci odwagi, by rozpocząć rozmowę z nowo poznanymi osobami? Wystąpienia publiczne wywołują u ciebie paniczny strach? Negocjacje biznesowe to dla ciebie koszmar? Jeśli brak pewności siebie utrudnia ci życie - sięgnij po tę książkę i zmień to! Poradnik zawiera kompleksowy trzyetapowy trening,...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

23.89

2.99

14.99

14.99

2.99

1.98

8.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: