Ocenianie i pomiar biegłości językowej. Wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Ocenianie i pomiar biegłości językowej. Wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne pdf pdf

 • pdf

 • Promocja
  image-promocja

ebook

Czas trwania 00:00:00
Wydawnictwo Uniwersytet Śląski
Data wydania 2017
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Ocenianie i pomiar biegłości językowej. Wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne - pdf - opis produktu:

Tom poświęcony jest różnym aspektom oceniania ucznia i jego biegłości językowej w procesie glottodydaktycznym oraz problemom, z jakimi borykają się nauczyciele języków obcych na różnych etapach edukacyjnych nauczania. Tom obejmuje teksty Autorów będących badaczami procesów uczenia się i nauczania na poziomie akademickim, jak również tych którzy są bardziej zorientowani na praktyczne rozważania dotyczące ewaluacji biegłości językowej w kontekście kształcenia językowego na lektoratach, bądź w szkole. Monografia ta obejmuje dwa główne zakresy tematyczne: zagadnienie różnych form ewaluacji i procesów walidacji narzędzi pomiaru językowego oraz przedstawia problemy na jakie w konkretnych przypadkach napotykają nauczyciele i lektorzy, ilustrując je próbami ich rozwiązania poprzez stosowanie innowacyjnych form ewaluacji ucznia. Monografia obejmuje zarówno interesujący materiał teoretyczny i praktyczny. Tom ten jest skierowany do nauczycieli glottodydaktyków na różnych poziomach nauczania języków obcych, którym proponuje się nowe rozwiązania ewaluacji biegłości językowej w różnych kontekstach nauczania.

eBook pdf Ocenianie i pomiar biegłości językowej. Wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne - pdf pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Śląski. Autorami książki są Danuta Gabryś-Barker, Ryszard Kalamarz. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, językoznawstwo. Książka Ocenianie i pomiar biegłości językowej. Wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne - pdf liczy 262 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauki humanistyczne,  językoznawstwo
Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski
Rok publikacji: 2017
Ilość stron: 262
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Danuta Gabryś-Barker, Ryszard Kalamarz - przeczytaj też

RECENZJE - eBook pdf - Ocenianie i pomiar biegłości językowej. Wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: