Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa pdf pdf

Szanse i zagrożenia

  • pdf

  • Promocja
    image-promocja

ebook

Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa - pdf, Szanse i zagrożenia - opis produktu:

Książka stanowi kompendium wiedzy z zakresu budowy bezpiecznych systemów przechowywania, przetwarzania i transmisji danych, jak również ich wykorzystania w świetle obowiązujących przepisów prawa i orzecznictwa sądów powszechnych, w tym Sądu Najwyższego.

W publikacji zaprezentowano szczegółowe rozważania dotyczące m.in. następujących zagadnień:
systemów bezpieczeństwa publicznego,
bezpieczeństwa przechowywania i przesyłu danych,
ochrony infrastruktur krytycznych,
systemów teleinformatycznych wykorzystywanych w administracji publicznej, kryminalistyce i sądownictwie.

Autorzy przedstawiają tematykę bezpieczeństwa zarówno w aspekcie technicznym, jak i prawnym, ekonomicznym oraz etyczno-społecznym. Głównym zamierzeniem było zaprezentowanie możliwości, jakie niesie ze sobą rozwój nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych, ale także zagrożeń dotyczących naruszeń prywatności, które trzeba wziąć pod uwagę przy wdrażaniu tych rozwiązań.

Adresaci:
Książka jest przeznaczona dla przedstawicieli organów bezpieczeństwa publicznego, organów prawa, infrastruktury teleinformatycznej oraz pracowników naukowych dziedzin zajmujących się m.in. systemami bezpieczeństwa publicznego, bezpieczeństwem przesyłu i przechowywania danych, systemami teleinformatycznymi.

`Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa to obszerne opracowanie i kompendium wiedzy o unikatowym zakresie tematycznym. Łączy w sobie najistotniejsze kwestie techniczne z analizą zagadnień prawnych, ekonomicznych i społecznych, dotyczących opracowywania oraz wdrażania zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych w służbie ogólnie pojętego bezpieczeństwa. Autorzy prezentują punkt widzenia różnych środowisk i instytucji, dając tym samym możliwość spojrzenia na pewne problemy, a szczególnie te kontrowersyjne, z różnych perspektyw`.
Prof. dr hab. inż. Andrzej Dąbrowski

eBook pdf Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa - pdf Szanse i zagrożenia, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorami książki są Zbigniew Rau, Andrzej R. Pach, Michał Wągrowski. Należy do gatunków: prawo. Książka Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa - pdf liczy 1148 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: prawo
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Rok publikacji: 2021
Ilość stron: 1148
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 19.11.2021

RECENZJE - eBook pdf - Nowoczesne systemy łączności i transmisji danych na rzecz bezpieczeństwa - pdf, Szanse i zagrożenia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: