Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo - mobi, epub, pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo mobi,epub,pdf mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub
  • pdf

ebook

Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo - mobi, epub, pdf - opis produktu:

Sprawdzone sposoby, dzięki którym podwoisz i potroisz swoje dochody! Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy niż inni. Jeśli zamiast szukać prawdziwej odpowiedzi, wolisz zadowolić się czymś w rodzaju `świat nie jest sprawiedliwy` albo `tylko osoby mające niezwykłe szczęście mogą być spełnione i bogate`, nie musisz czytać tej książki. Jeśli jednak uważasz, że odpowiadasz za swoje życie, i chcesz osiągać ambitne cele, dzięki książce Nawyki warte miliony dowiesz się, jak to zrobić. Być może już wiesz, że nawyki kształtują życie i że zależy od nich ogromna większość naszych myśli, przekonań i działań. Tylko jak zapanować nad nawykami, aby upragniony sukces stał się rzeczywistością? Z tej publikacji dowiesz się, czym są `nawyki milionerów` - czyli ludzi, którzy zbudowali fortuny w ciągu jednego pokolenia. Poznasz skuteczne metody, jak myśleć efektywniej, podejmować lepsze decyzje i działać skuteczniej. Przeczytasz też o technikach zarządzania finansami, zdecydowanie ułatwiających osiąganie niektórych celów. Jednak Twoim najważniejszym zadaniem będzie praca nad własnym charakterem: masz się stać wspaniałym człowiekiem. Kimś, kto nadaje kierunek w swojej społeczności i stanowi wzór doskonałości. Aby to osiągnąć, musisz popracować nad własnymi nawykami: wybrać te potrzebne i konsekwentnie je utrwalać. Twój sukces przyjdzie - wystarczy, że świadomie wyuczysz się pożądanych zachowań! Dzięki tej książce:

przejmiesz kontrolę nad swoim życiem i zaczniesz dokonywać lepszych wyborów

zdobędziesz niezależność finansową

zmobilizujesz się do działania i osiągniesz życiowe cele

odświeżysz relacje z bliskimi

staniesz się osobą pełną najlepszej energii

Chcesz naprawdę coś zmienić - zmień swoje nawyki!

eBook, multiformat: mobi, epub, pdf Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo - mobi, epub, pdf pochodzi z wydawnictwa OnePress. Autorem książki jest Brian Tracy. Należy do gatunków: ekonomia i biznes, poradniki, praca, biznes. Książka Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo - mobi, epub, pdf liczy 320 stron. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: ekonomia i biznes,  poradniki,  praca, biznes
Wydawnictwo: OnePress
Rok publikacji: 2019
Ilość stron: 320
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 06.05.2022

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: