Lou Duva. Moje siedem dekad w boksie - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Lou Duva. Moje siedem dekad w boksie mobi,epub mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

 • Promocja
  image-promocja

ebook

Lou Duva. Moje siedem dekad w boksie - mobi, epub - opis produktu:

Niezwykłe wspomnienia trenera Andrzeja Gołoty, Evandera Holyfielda i Pernella Whitakera!
Historia Lou Duvy to tak naprawdę historia boksu. Trener związany z tym sportem przez ponad 70 lat, znał niemal wszystkich wielkich pięściarzy: stał się dobrym kumplem Joego Louisa, był świadkiem pierwszego treningu Rocky`ego Marciano w legendarnej Stillman`s Gym, a Joe Frazier pomagał mu w ściganiu dłużników.
W autobiografii Duva pisze o wszystkich tych legendarnych postaciach, przytaczając przy tym mnóstwo anegdot i niezwykłych historii. Ale nie tylko, bo Moje siedem dekad w boksie to także zakulisowa opowieść o prowadzeniu mistrzów świata i pretendentów do tego tytułu: płacz Gołoty w szatni po walce z Bowe`em; elektryzujący pojedynek Tysona z Holyfieldem przy stole bilardowym ośrodka treningowego; Whitaker niepotrafiący rzucić narkotyków przed walką z Óscarem de la Hoyą.
Zabawna, sentymentalna i szczera autobiografia napisana przez Lou Duvę tuż przed śmiercią to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów boksu

Biografia jednej z najbarwniejszych postaci świata boksu nie może być nudna. Duva był wybitnym trenerem i wspaniałym człowiekiem, który nigdy nie odmawiał dziennikarzom. Szkoda, że ukoronowaniem jego kariery nie było doprowadzenie Andrzeja Gołoty do tytułu mistrza świata. Dlaczego tak się nie stało, dowiecie się z tej książki.
Andrzej Kostyra, Super Express
Człowiek orkiestra: trener, menedżer, promotor. Bez tak kolorowych postaci jak Lou Duva boks byłby uboższy. W narożniku klął na swoich zawodników jak szewc, ale gotów był się o nich bić, gdy widział, że dzieje im się krzywda. Czułem każdy zadany im cios tak, jakbym to ja go otrzymał - mówił. Byli dla niego jak rodzina.
Janusz Pindera, publicysta, komentator boksu

Lou Duva - trener bokserski z przeszło 50-letnim stażem, związany z tym sportem od lat 30. ubiegłego stulecia, kiedy zaczynał pięściarską karierę. Trenował 19 mistrzów świata, w tym Evandera Holyfielda, Pernella Whitakera, Lennoxa Lewisa, Hectora Camacho, Marka Brelanda czy Meldricka Taylora. W połowie lat 90. był trenerem Andrzeja Gołoty, prowadził Polaka w słynnych walkach z Riddickiem Bowe`em. Członek Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sław. Zmarł 8 marca 2017 roku w wieku 94 lat.
Tim Smith - były dziennikarz sportowy związany z New York Daily News i New York Timesem, gdzie pisał o boksie, baseballu, hokeju i koszykówce.

eBook, multiformat: mobi, epub Lou Duva. Moje siedem dekad w boksie - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa SQN Sine Qua Non. Autorami książki są Lou Diva, Tim Smith. Należy do gatunków: biografie, wspomnienia, wywiady i rozmowy, sport i rekreacja.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: biografie, wspomnienia,  wywiady i rozmowy,  sport i rekreacja
Wydawnictwo: SQN Sine Qua Non
Rok publikacji: 2017
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 12.09.2017

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Lou Duva. Moje siedem dekad w boksie - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: