Kultura w szkolnej i środowiskowej edukacji młodzieży poprzez sztukę - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Kultura w szkolnej i środowiskowej edukacji młodzieży poprzez sztukę pdf pdf

Edukacyjne doświadczenia z przeszłości, realia teraźniejszości, perspektywa przyszłości

 • pdf

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

ebook

Kultura w szkolnej i środowiskowej edukacji młodzieży poprzez sztukę - pdf, Edukacyjne doświadczenia z przeszłości, realia teraźniejszości, perspektywa przyszłości - opis produktu:

Książka ukazuje potrzeby oraz możliwości prezentacji kultury i sztuki w edukacyjno-wychowawczym systemie szkolnym, co przyczynić się może zarówno do zdobycia wiedzy w przedmiotowym zakresie, jak również kształtowania oczekiwanych postaw, zachowań i konstruowania pożądanych relacji społecznych w coraz bardziej zróżnicowanej, wielokulturowej oraz nacechowanej negatywnymi zjawiskami społecznymi przestrzeni. Sztuka w niniejszej książce przedstawiona jest zarówno jako swoiste piękno poszczególnych dzieł, ale także jako dobro, wartość o wielorakich funkcjach edukacyjnych i społecznych umożliwiająca wprowadzanie różnorodnych rozwiązań edukacyjno-praktycznych w trybie lekcyjnym i pozalekcyjnym/pozaszkolnym.

eBook pdf Kultura w szkolnej i środowiskowej edukacji młodzieży poprzez sztukę - pdf Edukacyjne doświadczenia z przeszłości, realia teraźniejszości, perspektywa przyszłości, pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Śląski. Autorem książki jest Teresa Wilk. Należy do gatunków: poradniki, interpersonalne. Książka Kultura w szkolnej i środowiskowej edukacji młodzieży poprzez sztukę - pdf liczy 614 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  interpersonalne
Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski
Rok publikacji: 2022
Ilość stron: 614
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 14.06.2022

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook pdf - Kultura w szkolnej i środowiskowej edukacji młodzieży poprzez sztukę - pdf, Edukacyjne doświadczenia z przeszłości, realia teraźniejszości, perspektywa przyszłości

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: