Krwawy księżyc - mobi, epub / K. C. Hiddenstorm 19,60 zł | eBook w Gandalf.com.pl
Kategorie
  • image

E-book

Krwawy księżyc - mobi, epub

ebook

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

  • Wydawnictwo Kobiece
  • Rozmiar pliku 2.54 MB
  • Zabezpieczenie Znak wodny
  • Produkt cyfrowy

Krwawy księżyc - mobi, epub - opis produktu:

Każde marzenie może stać się koszmarem. Każdy człowiek może stać się potworem.
Victoria Page i Thomas Wilde są małżeństwem światowej sławy pisarzy. Gdy Thomas oznajmia żonie, że zamierza wydać swój pierwszy kryminał, kobietę ogarnia nieuzasadniony niepokój.
Księżycowy zabójca szybko staje się bestsellerem. W tym samym czasie Victoria zauważa dziwne zmiany w zachowaniu partnera. Kobietę zaczynają nękać koszmary, w których doświadcza śmierci z rąk własnego męża.
Niedługo po premierze powieści w Nowym Jorku zaczyna grasować morderca, który naśladuje zabójcę wykreowanego przez Thomasa. Victoria zaczyna nabierać podejrzeń, że człowiek z którym dzieli życie, jest bardzo niebezpieczny.
__
Krwawy księżyc to niepokojący i trzymający w napięciu thriller K.C. Hiddenstorm - młodej i niezwykle utalentowanej autorki z Białegostoku. Jej styl pisania cechuje cięty język, czarny humor i cynizm. Zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2016 roku powieścią fantastyczną Władczyni Mroku.

inne wydania :

Krwawy księżyc (miękka)

K. C. Hiddenstorm

miękka
34,82 zł
S
Szczegóły

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Złota klatka - mobi, epub

Camilla Lackberg

26,06 zł 32.58
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Pozwól mi wrócić - mobi, epub

B. A. Paris

23,63 zł 29.53
produkt cyfrowy
  • -17%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Nie odpuszczaj - mobi, epub

Harlan Coben

24,02 zł 30.03
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

K. C. Hiddenstorm - przeczytaj też

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Władczyni mroku - mobi, epub

K. C. Hiddenstorm

19,60 zł 24.51

Zobacz również

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Hashtag - mobi, epub

Remigiusz Mróz

21,49 zł 26.87
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Outsider - mobi, epub

Stephen King

26,82 zł 33.52
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

  • RRecenzje
  • eBook, multiformat: mobi, epub
  • Krwawy księżyc - mobi, epub
4.7/5 ( 3 oceny )
    5
    2
    4
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

The Resolutions - mobi, epub

Mia Garcia

20,73 zł 25.91
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Wilczerka - mobi, epub

Katherine Rundell

21,41 zł 25.19
produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Wojtek - mobi, epub

Wojciech Mikołuszko

20,91 zł 24.59
produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • 27.84 zł
    25.05 zł

    Za Rzym, za towarzyszy broni! Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone`a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane` a i Conna Igguldena, realistyczną historią o filmowym tempie akcji....

  • Daniel niezbyt przyjemnie przeżywa przeprowadzkę na stałe do Barcelony, w której dotąd często spędzał wakacje z rodzicami. Tęskni za dawną szkołą, kolegami, a przede wszystkim denerwuje go nowy kolega z ławki - Jakub, Szwajcar, z którym nie bez powodów nie rozmawia prawie nikt w klasie. Wszystko...

  • 11.12 zł
    9.45 zł

    Niewielkim miastem wstrząsa seria niewyjaśnionych morderstw, których ofiarami padają kobiety. Łączy je jedynie bezwzględny sposób dokonania zabójstwa. Dobrana para detektywów podejmuje wyzwanie, rzucone przez mordercę. Pracowicie dopasowują do siebie nieliczne poszlaki. Sprawca, niczym geniusz...

  • 22.64 zł
    19.25 zł

    Pod kołami samochodu ginie pacjentka Roberta Orłowskiego, nazywana przez mieszkańców Żurady Świętą Zośką. Okazuje się, że to lekarzowi  zapisała w testamencie drewniany dom w lesie i… stary srebrny medalion. Chociaż medalion nie przedstawia znaczącej wartości rynkowej, był dla kobiety...

  • 15.45 zł
    13.13 zł

    Życie członków trzeciego pokolenia eXst eXiste to uzależnienie od środków odurzających, seksu, zniszczenia i zatracenie własnej osobowości. Młodzieńcza naiwność i ufność wobec wizji zmiany świata odwodzi bohaterów od tego, co najprostsze i osiągalne - miłości, rodziny i spokoju. Główny...

  • 34.71 zł
    29.51 zł

    Przyprawiająca o zawrót głowy podróż do świata dopingu i nielegalnego handlu lekami wśród elit sportowych. Thomas Connors, przystojny agent Interpolu odbiera telefon od dawnej ukochanej, która prosi go o pomoc w sprowadzeniu do Irlandii zwłok córki, młodej lekkoatletki, zmarłej nagle z ośrodku...