Języki specjalistyczne. Teoria i praktyka glottodydaktyczna - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Języki specjalistyczne. Teoria i praktyka glottodydaktyczna pdf pdf

 • pdf

 • Promocja
  image-promocja

ebook

Języki specjalistyczne. Teoria i praktyka glottodydaktyczna - pdf - opis produktu:

Tom został poświęcony zdefiniowaniu pojęcia języki specjalistyczne, jak również ukazaniu pewnych problemów i dylematów, na jakie napotykają nauczyciele języków obcych, których zadaniem jest kształcenie językowe z elementami wiedzy specjalistycznej. Książka stanowi zbiór tekstów będących efektem doświadczeń praktykujących nauczycieli glottodydaktyków, pracujących w różnych kontekstach edukacyjnych. Autorami są lektorzy języków obcych na wyższych uczelniach bądź pracujący na wydziałach neofilologicznych wyższych uczelni. Niniejszy zbiór tekstów opracowanych przez nauczycieli glottodydaktyków ukazuje zarówno ich przemyślenia, wiedzę jak i praktyczne doświadczenia w nauczaniu języków specjalistycznych będące wyrazem ich własnych poszukiwań.
Redaktorzy wierzą, że niniejszy tom stanie się nie tylko źródłem wiedzy i pomysłów, jak radzić sobie z nauczaniem języków specjalistycznych, ale że również stanie się inspiracją do dalszych poszukiwań bardziej motywujących i efektywnych metod i technik nauczania, bardziej różnorodnych i wychodzących poza program kursu językowego, realizowanego za pomocą mniej tradycyjnych materiałów dydaktycznych.

eBook pdf Języki specjalistyczne. Teoria i praktyka glottodydaktyczna - pdf pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Śląski. Autorami książki są Danuta Gabryś-Barker, Ryszard Kalamarz. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, językoznawstwo. Książka Języki specjalistyczne. Teoria i praktyka glottodydaktyczna - pdf liczy 170 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauki humanistyczne,  językoznawstwo
Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski
Rok publikacji: 2018
Ilość stron: 170
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 24.01.2018

RECENZJE - eBook pdf - Języki specjalistyczne. Teoria i praktyka glottodydaktyczna - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: