Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować - mobi, epub, pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować mobi,epub,pdf mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

ebook

 • Wydawnictwo Sensus
 • Zabezpieczenie Znak wodny
 • Produkt cyfrowy

Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować - mobi, epub, pdf - opis produktu:

W tym samym roku, w którym Titanic zderzył się z górą lodową, Dale Carnegie zaczął prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych na nowojorskim Harlemie. Obydwa te wydarzenia wywarły wpływ na losy wielu ludzi. Dziś tragiczny rejs Titanica jest zaledwie jedną z wielu historii z przeszłości, a książki Carnegiego w dalszym ciągu `pomagają innym uświadomić sobie własne ukryte moce` i ułatwiają nadawanie życiu sensu. Dotyczy to również sfery biznesowej, zwłaszcza sprzedaży. Bo przecież bez dobrej sprzedaży sukces przedsiębiorstwa stoi pod znakiem zapytania. Dzięki tej książce przyswoisz ponadczasowy model sprzedaży opracowany przez amerykańskiego pisarza. Zaczniesz stosować zasady, które sprawdzają się nie tylko w działalności biznesowej, ale i w życiu osobistym. Zrozumiesz, dlaczego tak ważne są relacje z klientem i będziesz nimi skutecznie zarządzać. Nabędziesz kompetencji potrzebnych na każdym etapie transakcji, by zyskać zaufanie i szacunek partnerów w biznesie. Rozwiniesz umiejętności wpływania na nabywców, rozumienia ich oczekiwań, a także wykorzystywania sprawdzonych zasad rządzących więziami międzyludzkimi. W tej książce wyniki odkrywczych badań naukowych przeplatają się z doświadczeniami najlepszych praktyków. W efekcie lektury szybko zwiększysz zyski ze swojej sprzedaży i... staniesz się spełnioną, szczęśliwą osobą! Poznaj i stosuj złote zasady Dale`a Carnegiego:

zadbaj o zaufanie w relacjach z innymi

przekonuj innych do swojego sposobu myślenia

bądź liderem

spraw, by inni z przyjemnością robili to, czego oczekujesz!

eBook, multiformat: mobi, epub, pdf Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować - mobi, epub, pdf pochodzi z wydawnictwa Sensus. Autorem książki jest Dale & Associates Carnegie. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, handel, marketing i reklama. Książka Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować - mobi, epub, pdf liczy 232 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  praca, biznes,  handel,  marketing i reklama
Wydawnictwo: Sensus
Rok publikacji: 2021
Ilość stron: 232
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 11.05.2022

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: