Jak skutecznie pokonać lęk i ataki paniki - mobi, epub, pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Jak skutecznie pokonać lęk i ataki paniki mobi,epub,pdf mobi,epub,pdf

Proste techniki, które pomogą samodzielnie wyeliminować stres, bezsenność i lęk społeczny

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

ebook

Jak skutecznie pokonać lęk i ataki paniki - mobi, epub, pdf, Proste techniki, które pomogą samodzielnie wyeliminować stres, bezsenność i lęk społeczny - opis produktu:

Jak radzić sobie z lękiem i stresem? Jak powstrzymać ataki paniki i przegonić negatywne myśli? Już nie musisz zadawać sobie tych pytań - odpowiada na nie dr Weber, psycholog kliniczny. Jej autorska metoda, polegająca na połączeniu terapii poznawczo-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania oraz mindfulness pokaże ci, jak pokonać lęk i osiągnąć upragniony spokój. Poznaj skuteczne strategie, które pomogą ci odkryć podłoże twojego lęku oraz przeprowadzą przez proces powrotu do zdrowia. Ćwiczenia, takie jak praktyka medytacji, świadomość ciała, radzenie sobie z trudnymi emocjami czy ustalanie celów zapewnią ci ulgę od niepokoju, szczęście, a nawet wyeliminują niektóre choroby! Uwolnij się od lęku!

eBook, multiformat: mobi, epub, pdf Jak skutecznie pokonać lęk i ataki paniki - mobi, epub, pdf Proste techniki, które pomogą samodzielnie wyeliminować stres, bezsenność i lęk społeczny, pochodzi z wydawnictwa Vital. Autorem książki jest Jill Weber. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, zdrowie, stres i depresja.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia,  poradniki,  zdrowie,  stres i depresja
Wydawnictwo: Vital
Rok publikacji: 2021
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 24.09.2021

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Jak skutecznie pokonać lęk i ataki paniki - mobi, epub, pdf, Proste techniki, które pomogą samodzielnie wyeliminować stres, bezsenność i lęk społeczny

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: