Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

E-book

Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej - opis produktu:

Andrzej Mańka co prawda nie stracił pracy z dnia na dzień, ale po latach zarabiania naprawdę sporych pieniędzy, przez nadmierną konsumpcję i brak kontroli nad finansami, popadł w spore długi. W momencie kiedy na świat przyszło jego pierwsze dziecko, komornik z urzędu skarbowego zablokował mu konto na prawie 17 000 zł.
A Ty? Jak długo przetrwasz, nie zmieniając poziomu życia,
jeśli stracisz swoje źródło dochodu?

Według rozmaitych statystyk, od 1990 roku co najmniej 40 000 Polaków popełniło samobójstwo z powodu długów. Ponad milion bierze środki uspokajające i antydepresyjne. Każdego roku z powodu kłopotów finansowych rozpada się kilkadziesiąt tysięcy małżeństw.

Andrzej Mańka z pewnością nie jest statystycznym Polakiem. Trudna sytuacja finansowa go nie dobiła, wręcz przeciwnie - zmotywowała do działania.

Napisał książkę o dość kontrowersyjnym tytule "Bogaty Polak, biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą BOGACI i dlaczego BIEDNI robią błąd, myśląc INACZEJ", która bynajmniej nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Dzięki osobistym doświadczeniom opisuje nawyki i zachowania Polaków, których myślenie prowadzi albo do bogactwa, albo do biedy. Co ciekawe, okazuje się, że ten stan wcale nie zależy od wysokości dochodu, a od umiejętnego ZARZĄDZANIA nim.

Zainspirowany książką Roberta Kiyosakiego "Bogaty ojciec, biedny ojciec", tylko w tytule nawiązuje do światowego bestsellera, sprzedanego w milionowych nakładach. Andrzej Mańka jest Polakiem, doskonale zdającym sobie sprawę z polskich realiów i nawet nie próbował w swoim poradniku "kopiować" Kiyosakiego.

Za cel postawił sobie natomiast wziąć się "za bary" z polską rzeczywistością, widoczną w tekście do szpiku kości. Chciał napisać o praktycznej i konkretnej stronie dochodzenia do bogactwa w Polsce, przez Polaków - i udało mu się.

eBook Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej pochodzi z wydawnictwa Złote myśli. Autorem książki jest Andrzej Mańka. Należy do gatunków: samodoskonalenie. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
 • Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
 • Kategoria: samodoskonalenie
 • Wydawnictwo: Złote myśli
 • Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
 • Wprowadzono: 16.09.2011

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
-21% Bestseller Pułapki myślenia - mobi, epub

E-book

produkt cyfrowy
-21% Bestseller Jesteś kimś więcej, niż myślisz - mobi, epub

E-book

produkt cyfrowy
-21% Bestseller Czuła przewodniczka - audiobook mp3

MP3

produkt cyfrowy
-23% Bestseller Czuła przewodniczka - mobi, epub

E-book

produkt cyfrowy
-21% Bestseller Jak zerwać z nałogiem bycia sobą - mobi, epub, pdf

E-book

RECENZJE - eBook - Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: