Fizyka Zbiór Testów z pełnymi rozwiązaniami dla szkół średnich - pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
  • image

E-book

Fizyka Zbiór Testów z pełnymi rozwiązaniami dla szkół średnich - pdf

ebook

  • pdf

Fizyka Zbiór Testów z pełnymi rozwiązaniami dla szkół średnich - pdf - opis produktu:

Książka może być bardzo pomocna przy zdalnym nauczaniu.
Niniejszy zbiór zadań testowych z fizyki został napisany z myślą o szerokim kręgu Czytelników. Zawiera on obok zadań typowych również szereg zadań oryginalnych, nigdzie niepublikowanych.
Tematycznie został podzielony na 30 segmentów, z których każdy zawiera 10 zadań dotyczących jednego działu fizyki. Każdy segment to zadania zróżnicowane pod względem stopnia trudności - od bardzo prostych, do trudnych i podchwytliwych, których rozwiązanie wymaga rzetelnej wiedzy fizycznej. Większość zadań w nim zawartych ma zbliżony stopień trudności do zadań, które muszą rozwiązywać kandydaci na przyszłych inżynierów i lekarzy. Dlatego zbiór ten jest przydatny dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia, pragnących utrwalić i pogłębić znajomość fizyki. Szczególny użytek będą z niego mieli uczniowie, którym zależy na gruntownej znajomości fizyki, a więc przyszli studenci akademii medycznych, politechnik, uniwersytetów.
Również koledzy nauczyciele znajdą w tej książce zadania przydatne do wykorzystania na lekcjach fizyki lub kołach zainteresowań.
Ze względu na bardzo szeroki zakres trudności zadań książka może być przydatna dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, wykazujących duże uzdolnienia i zainteresowania fizyką.

eBook pdf Fizyka Zbiór Testów z pełnymi rozwiązaniami dla szkół średnich - pdf pochodzi z wydawnictwa Fosze Wydawnictwo Oświatowe. Autorami książki są Piotr Gronkowski, Jerzy Smela. Należy do gatunków: materiały edukacyjne, liceum i technikum, nauki ścisłe. Książka Fizyka Zbiór Testów z pełnymi rozwiązaniami dla szkół średnich - pdf liczy 256 stron.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
eBook pdf
Fizyka Zbiór Testów z pełnymi rozwiązaniami dla szkół średnich - pdf

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.