Czym jest coaching - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Czym jest coaching - mobi, epub

Prawdy i mity

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

  • Promocja
    image-promocja

E-book

ebook

Czym jest coaching - mobi, epub, Prawdy i mity - opis produktu:

Początkowo "coachingiem" nazywano instruktaż, zwykłe wprowadzanie pracownika w arkana pracy. Potem "coachingiem" zaczęto nazywać towarzyszenie sprzedawcom i dawanie im na gorąco informacji zwrotnej o procesie sprzedaży. Często obejmowało to bardzo nieprzyjemne krytykowanie sprzedawcy. Również rozwijanie umiejętności innych niż sprzedawanie czyli "trening" umiejętności takich jak prezentacje, wystąpienia publiczne, nawiązywanie kontaktu, negocjacje znalazły się pod szyldem coachingu.

W miarę pojawiania się kolejnych szkół coachingu w Polsce, które realizują programy szkoleniowe zgodne ze standardami międzynarodowymi (International Coach Federation, International Coach Community i inne), coaching zaczął nabierać nowego znaczenia. Zaczął reprezentować pewną postawę życiową, charakteryzować podejście do drugiego człowieka, w którym obowiązują pewne bazowe założenia sprawiające, że coaching stał się inną formą wspierania drugiego człowieka niż instruowanie, trening, nauczanie, psychoterapia, doradztwo, mentoring, consulting... I o takim coachingu jest ta książka.

Autorki odwołując się do wielu przykładów z własnej praktyki, pokazują, dlaczego coaching jest wyjątkową metodą wspierania rozwoju - niezwykle inspirującą i budującą tego, kto się jej poddaje. Przekazują rzetelną wiedzę w sposób klarowny, lekki i z ogromnym poczuciem humoru.

Dzięki tej książce dowiesz się:

- w jakich sytuacjach jest to odpowiednia metoda wspierania rozwoju, a w jakich inne metody sprawdzą się lepiej;

- jak ocenić kompetencje coacha i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze;

- jakie są standardy prowadzenia sesji coachingowej;

- jak przygotować się do sesji, aby coaching przyniósł jak najlepsze efekty.

eBook, multiformat: mobi, epub Czym jest coaching - mobi, epub Prawdy i mity, pochodzi z wydawnictwa GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Autorami książki są Monika Zubrzycka-Nowak, Katarzyna Rybczyńska, Sylwia Monostori. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, zarządzanie zasobami ludzkimi. Książka Czym jest coaching - mobi, epub liczy 152 stron.
S
Szczegóły

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Czym jest coaching - mobi, epub, Prawdy i mity

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: