Czy to normalne? - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Czy to normalne? - mobi, epub

Seks, związki i statystyka

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

  • Promocja
    image-promocja

E-book

ebook

Czy to normalne? - mobi, epub, Seks, związki i statystyka - opis produktu:

Pieniądze. Seks. Komunikacja. Zastanawiasz się, jak twój związek wypada na tle reszty świata? Ta książka jest dla ciebie.
Kiedy bizneswoman Chrisanna Northrup zaczęła czuć znużenie w małżeństwie, postanowiła sprawdzić, jak jest u innych par i jak inni widzą to, co jej i mężowi w życiu intymnym wydaje się normalne. Northrup zaprosiła do współpracy dwoje czołowych amerykańskich socjologów, którzy przebadali ponad 100 000 osób z całego świata, zadając najbardziej osobiste pytania. Badacze otrzymali pełen obraz życia współczesnych par, od komunikacji w związku przez satysfakcję w sypialni i wierność po podział finansów. Uwzględniając wiele zmiennych - wiek i płeć, różnice rasowe i geograficzne oraz preferencje seksualne - autorzy wy- ciągnęli ciekawe wnioski, udzielając odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jak upływ czasu zmienia namiętność w związku? Jakie są potrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne?
Ale Czy to normalne? Seks, związki i statystyka to nie tylko podpatrywanie intymnych szczegółów z sypialni współczesnych par. To również praktyczny poradnik - z zadaniami i ćwiczeniami - który pozwoli zerwać z rutyną w związku, przerwie cykl rozczarowań, frustracji i zapewni satysfakcjonujące i szczęśliwe życie.
Książka zawiera także wiele nieoczywistych odkryć, takich jak najpopularniejsze pozycje seksualne, średnią ilość pocałunków czy typowe kłamstwa serwowane drugiej połowie. I to wszystko dotyczy zarówno par szczęśliwych, jak i tych, które za takie się nie uważają. Książka została doceniona przez New York Times, długo goszcząc na liście bestsellerów tego prestiżowego pisma.

eBook, multiformat: mobi, epub Czy to normalne? - mobi, epub Seks, związki i statystyka, pochodzi z wydawnictwa Kompania Mediowa. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, miłosne i partnerskie, samodoskonalenie. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Czy to normalne? - mobi, epub, Seks, związki i statystyka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: