Czego nauczyły mnie psy. Opowieści o czworonogach, które odmieniły moje życie - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Czego nauczyły mnie psy. Opowieści o czworonogach, które odmieniły moje życie - mobi, epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

 • Promocja
  image-promocja

E-book

ebook

Czego nauczyły mnie psy. Opowieści o czworonogach, które odmieniły moje życie - mobi, epub - opis produktu:

Mądrość psów jest balsamem dla duszy
- Cesar Millan
 
Przez lata zrozumiałem, że zwierzęta, zjawiając się w naszym życiu, gotowe są nas uczyć i chociaż nie potrafią mówić, znają wiele innych sposobów komunikowania się z nami. Jedynie od nas zależy, czy będziemy słuchać i patrzeć w głąb, a nie obok.
- Nick Trout
Miłość to najlepsze lekarstwo (przeł. Anna Sak)

Cesar Millan - autor bestsellerowych książek oraz ceniony na świecie psi behawiorysta i trener - w bardzo osobistej opowieści przedstawia nieznany dotąd aspekt swojej pracy: pozytywne oddziaływanie psów na właścicieli. Po raz pierwszy dzieli się wspomnieniami o niezwykłych psach - od Palomy, kundla, który pokazał mu, co to znaczy szacunek, po ukochanego pitbula Daddy`ego, pomocnika i wcielenie mądrości. Stały się one pretekstem do wzruszającej życiowej retrospekcji i opisania, czego nauczyły go czworonogi. Tekst wzbogacają refleksje znanych osób, którym Cear Millan służył radą, w tym Keshy, Whitney Cummings, Jady Pinkett Smith, Jerry`ego Seinfelda, Kathy Griffin i Aleca Baldwina. Przekonaj się, jak relacja człowieka z psem sprawia, że stajemy się lepsi.

Uważne przyglądanie się ukochanym zwierzakom może być kluczem do własnego rozwoju. Cesar Millan prezentuje nam psie nauki.

Szacunek * Swoboda * Pewność siebie * Wiarygodność
* Wybaczanie * Mądrość * Odporność * Akceptacja
 
Tego wszystkiego możemy nauczyć się od psów i na tych ośmiu ważnych lekcjach skupia się książka. Każdy rozdział to opis konkretnego i inspirującego kroku na drodze do samopoznania.

Cesar Millan, gwiazda emitowanych przez kanał Nat Geo Wild cyklicznych programów Dog Whisperer With Cesar Millan (wersja polska Zaklinacz psów), Cesar 911 (wersja polska Cesar Millan na ratunek) i Dog Nation, jest najbardziej rozchwytywanym psim behawiorystą na świecie, autorem bestsellerowych książek Jak zostać przywódcą stada i Jak uszczęśliwić psa, założycielem Cesar Millan PACK Project - organizacji non profit poświęconej ratowaniu, rehabilitacji i adopcji zwierząt. Mieszka w Santa Clarita w Kalifornii wraz sześcioma psami i partnerką Jahirą.

Własne przeżycia autora oraz obserwacje, którymi dzielili się z nim jego znani klienci (m.in. Jerry Seinfeld, Kathy Griffin i Alec Baldwin), dają rzeszom opiekunów psów na całym świecie unikatowy wzór na szczęście i spełnienie, osiągane dzięki psiemu koleżeństwu.

Cesar Millan, gwiazda emitowanych przez kanał Nat Geo Wild cyklicznych programów Dog Whisperer With Cesar Millan (wersja polska Zaklinacz psów), Cesar 911 (wersja polska Cesar Millan na ratunek) i Dog Nation, jest najbardziej rozchwytywanym psim behawiorystą na świecie, autorem bestsellerowych książek Jak zostać przywódcą stada i Jak uszczęśliwić psa, założycielem Cesar Millan PACK Project -organizacji niezarobkowej  (non profit) poświęconej ratowaniu, rehabilitacji i adopcji zwierząt. Mieszka w Santa Clarita (Kalifornia) wraz sześcioma psami i partnerką Jahirą.

Zdjęcia na okładce: Jason Elias/Cesar`s Way Inc.

eBook, multiformat: mobi, epub Czego nauczyły mnie psy. Opowieści o czworonogach, które odmieniły moje życie - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa National Geographic. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: poradniki, inne, zwierzęta, psy.
S
Szczegóły
 • Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
 • Kategoria: poradniki,  inne,  zwierzęta,  psy
 • Wydawnictwo: National Geographic
 • Rok publikacji: 2017
 • Język: polski
 • Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
 • Wprowadzono: 25.10.2017

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Czego nauczyły mnie psy. Opowieści o czworonogach, które odmieniły moje życie - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: