Drogeria internetowa - sklep z kosmetykami i perfumami | Gandalf
Ulubione
Kategorie

Świece

Świece istniały już ponad 3000 lat p.n.e. Przez długi czas ich podstawową funkcją było dostarczanie światła. Obecnie to jeden z najpopularniejszych dodatków do domu, który urozmaica wnętrze i nadaje mu osobisty charakter. Mają genialne kolory, kształty, ale przede wszystkim zapach. Sprawiają, że czujesz się bardziej komfortowo, a atmosfera staje się przytulniejsza. Duży wybór świec zapachowych znajdziesz w drogerii sklepu internetowego Gandalf.

Dlaczego warto korzystać ze świec zapachowych?

W dzisiejszych czasach często się stresujemy. Od codziennych problemów najlepiej uciec wyjeżdżając na urlop, niestety, nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Prostszym rozwiązaniem będzie kąpiel w towarzystwie świec zapachowych, która pomoże odetchnąć po ciężkim dniu. Aromaterapia z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Relaks i zasypianie ułatwi na przykład zapach lawendy. O poranku natomiast energii dodadzą aromaty cytrusowe. Kolejnym powodem, dla którego warto zaopatrzyć się w takie produkty, jest ich funkcja dekoracyjna. W Gandalfie znajdziesz świece zapachowe w eleganckich szklanych czy ceramicznych opakowaniach, które (nie tylko dosłownie) ocieplą wnętrze.

Świece sojowe

Jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii są świece sojowe – naturalne, bo wykonane z oleju roślinnego. W rezultacie nie zwiększają one poziomu dwutlenku węgla w atmosferze, wytwarzają nieznaczne ilości sadzy i nie uwalniają szkodliwych związków rakotwórczych. Zamiast chemicznymi substancjami zapachowymi, wzbogacane są zwykle olejkami eterycznymi. Świece sojowe palą się nawet o połowę dłużej niż tradycyjne, a przy tym równomiernie. W razie rozlania wosku, plamy bardzo łatwo usunąć – wystarczą woda i mydło. Z powodu niższej temperatury topnienia wosku, zapach świec sojowych jest znacznie silniejszy i przyjemniejszy niż zapach świec parafinowych.

Świece zapachowe na prezent

Świece świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Matki, Boże Narodzenie, parapetówkę, imieniny czy urodziny. Ucieszą zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Kupując świecę zapachową na prezent, lepiej trzymać się lekkich i neutralnych aromatów. Obdarowywany nie musi być romantykiem, aby docenić miękki, ciepły blask świecy. Przyciąga nas jego piękno, sposób, w jaki płomień tańczy na knocie i ogrzewa pomieszczenie miękkim blaskiem. Świeca zapachowa będzie idealnym towarzyszem wieczornego relaksu z książką, na kanapie, pod kocem. W ofercie Gandalfa z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt w świetnej cenie!  


image

Bestsellery - świece

image

Nowości - świece


z70
z70