Samoopalacze: najlepsze, do twarzy | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Samoopalacz – złocista skóra bez opalania

Gdy pogoda podczas urlopu nie dopisuje, nie lubisz godzinami leżeć na plaży, albo naturalna opalenizna nie jest zbyt równomierna, z pomocą przychodzi samoopalacz. Nowoczesne preparaty mają naprawdę wysoką jakość, dzięki której skóra zyska piękny, złocisty odcień, a efekt będzie wyglądał bardzo naturalnie. Nikt nie musi przecież wiedzieć, że nie spędziłaś tygodnia na Seszelach, a kilkanaście minut we własnej łazience! Zanim jednak zdecydujesz się na fałszywą opaleniznę, warto zastanowić się nad kilkoma rzeczami – na przykład rodzajem samoopalacza.

Dobry samoopalacz – jaki wybrać?

W ofercie Gandalfa znajdziesz najlepsze samoopalacze o różnej konsystencji. Jeśli masz suchą skórę, wypróbuj te na bazie wody – w formie żelu lub serum. Nawilżają skórę i zapewniają opaleniznę bez żadnych plam. W przypadku cery potrzebującej szczególnie intensywnego nawilżenia i ukojenia, wybierz produkt zawierający kwas hialuronowy. Jeżeli pragniesz mocnej opalenizny lub jesteś doświadczonym użytkownikiem samoopalaczy, dobrym wyborem będą musy i kremy. Są trudniejsze w użyciu, ale zapewniają najlepszy efekt, który dłużej się utrzymuje. Dużą popularnością cieszą się też spray’e. Najlepsze samoopalacze o tej konsystencji zapewniają niemal natychmiastowy efekt. Ich użycie wymaga jednak dodatkowej pary rąk.  

Balsamy brązujące

Pragniesz, by Twoja skóra wyglądała jedynie na muśniętą słońcem? Boisz się, że aplikacja nawet najlepszego samoopalacza Cię przerośnie? Odpowiedzią jest balsam brązujący. ‘Opala’ on skórę stopniowo, jest łagodniejszy i daje naturalny, delikatny efekt. Aplikowanie tego kosmetyku jest o wiele łatwiejsze. Stosując balsam brązujący właściwie nie musisz obawiać się przebarwień czy smug. Ponadto preparaty te często mają dodatkowe działanie, np. ujędrniające.

Samoopalacz do twarzy

Decydując się na ‘fałszywe’ opalanie, nie można zapomnieć także o twarzy. Tej części ciała dedykowane są zupełnie inne kosmetyki. Skóra w tym miejscu jest bardziej wrażliwa, dlatego wymaga specjalnego traktowania. Samoopalacze do twarzy zwykle występują pod postacią serum lub kropli. Przed ich użyciem dokładnie oczyść i nawilż skórę. Pamiętaj, że odcień samoopalacza do twarzy musisz dobrać do tego, który zastosowałaś na resztę ciała.

Najlepsze samoopalacze dla Twojej skóry

Może się to wydawać oczywiste, ale osoba o bladym licu nie powinna używać takiego samego kosmetyku, jak ta o naturalnie oliwkowej skórze. W przypadku osób o jasnej karnacji niewłaściwy samoopalacz może sprawić, że skóra będzie wyglądać na poplamioną lub pomarańczową. U tych posiadających cerę o średnim po ciemny odcieniu, zbyt lekki samoopalacz nie da właściwie żadnego efektu. Dlatego firmy produkujące najlepsze samoopalacze oferują kilka różnych odcieni tych kosmetyków. W ofercie Gandalfa z pewnością uda Ci się znaleźć właściwy!


image

Bestsellery - samoopalacze

image

Nowości - samoopalacze


z9
z9