Naturalne kosmetyki Love Boo | drogeria online Gandalf.com.pl str.2
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Love Boo

Love Boo to marka, stworzona w 2008 roku przez dwie kobiety, Jennifer i Corinnę. Obie mieszkają w Wielkiej Brytanii, są matkami i ekspertkami w dziedzinie urody. Love Boo kosmetyki naturalne powstały z myślą o tym, aby zapewnić najlepszą pielęgnację delikatnej i wrażliwej skórze. Dla założycielek Love Boo istotne było to, aby ich kosmetyki nie zawierały substancji szkodliwych zarówno dla ludzi, jak i środowiska. Love Boo troszczy się nie tylko o dziecko, ale także o mamę, której skóra także wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jak wiadomo rodzicielstwo to wiele radości i mnóstwo obowiązków. Idea Love Boo to kompleksowe dbanie o skórę dzieci i mam, które często zapominają o sobie. Naturalne receptury Love Boo - kosmetyki zapewniają bezpieczną i skuteczną pielęgnację. Są wolne od parabenów, sztucznych barwników i substancji drażniących. Produkty Love Boo, dzięki temu, że są produkowane w całości w Wielkiej Brytanii, spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości. Na Gandalf.com.pl oferujemy szeroki wybór Love Boo - kosmetyków naturalnych dla mamy i dziecka.

Kosmetyki naturalne Love Boo dla mamy


Ciąża i początki macierzyństwa to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Nie tylko oczekujesz przyjścia na świat Twojego maluszka, ale także przechodzisz przez szereg zmian. Twoje ciało stoi przed ogromnym wyzwaniem , jakim będzie najbliższych 9 miesięcy. Love Boo - kosmetyki powstały po to, aby ułatwić Ci dbanie o siebie w tym pięknym czasie. Pielęgnacja skóry przyszłych i obecnych mam może być nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Receptury kosmetyków Love Boo są bezpieczne, a zarazem efektywne, zawierają bowiem mnóstwo drogocennych składników pochodzenia naturalnego. Love Boo to nie tylko wartościowa zawartość, ale także piękny design opakowań. Delikatne barwy i styl retro cieszą oko. Na Gandalf.com.pl znajdziesz Love Boo - kosmetyki idealne dla kobiet w ciąży i dla mam. Jeżeli chcesz sprawić prezent sobie lub komuś wyjątkowemu sięgnij po pięknie zapakowane, gotowe zestawy kosmetyków Love Boo. To idealny pomysł na prezent.

Kosmetyki naturalne Love Boo dla dziecka


Skóra dziecka wymaga szczególnej troski i pielęgnacji. Już od pierwszych dni życia chcesz zapewnić swojemu maleństwu to, co najlepsze. Love Boo - kosmetyki to produkty stworzone przy współpracy z doświadczonymi kosmetologami. Są  odpowiednie dla dzieci  już od narodzin. Delikatne formuły zapewniają ochronę wrażliwej skóry niemowląt i dzieci, zapewniając jednocześnie przyjemność stosowania. Produkty Love Boo są przeznaczone nawet dla dzieci z problemami skórnymi, takimi jak: egzema, łuszczenie, suchość. Na Gandalf.com.pl znajdziesz Love Boo - kosmetyki dla dzieci, dzięki którym zadbasz o swojego maluszka od stóp do głów.

    Brak produktów wybranego producenta