Mleczka, płyny, spraye, ściereczki do czyszczenia | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Płyny i ściereczki do czyszczenia

Na rynku znajdziemy wiele produktów przeznaczonych do sprzątania. Wśród nich dostępne są zarówno mleczka do czyszczenia, jak i płyny do mycia czy ściereczki do czyszczenia. Sprawdź stronę Gandalf.com.pl i znajdź idealny detergent do sprzątania.

Płyny do czyszczenia

Poszczególne płyny do czyszczenia mają różne przeznaczenie, podobnie jak i inne detergenty. Znajdziemy zarówno płyny do czyszczenia okien i luster, jak i te, do czyszczenia stołów czy piekarników. Wśród popularnych produktów wybijają się znane marki, takie jak Ajax, Clinex, Floor. Wśród uniwersalnych płynów do mycia i czyszczenia powierzchni proponuje się różnego typu produkty, które są środkami wysokiej jakości, są wydajne i proste w użytkowaniu.

Mleczko do czyszczenia

Jednymi z najpopularniejszych produktów są oczywiście mleczka do czyszczenia, które najczęściej wykorzystywane są do mycia kuchni i łazienki. Są to preparaty o gęstej konsystencji, która bardzo dobrze usuwa nie tylko kurz, ale przede wszystkim tłuste plamy i osady. Z pewnością wśród popularnych marek szczególnie rozpoznawalny wydaje się Cif. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje mleczek do czyszczenia powierzchni.

Mleczka czyszczące nie tylko usuwają zabrudzenia, ale również nadają mytym powierzchniom połysk. Cif i inne tego typu produkty są wydajne i nie wymagają dużego zaangażowania. Z reguły zbędne jest nadmierne szorowanie, ponieważ pozostawienie substancji w konkretnym zabrudzonym miejscu i odczekanie wpływa na sposób działania preparatu.

Oczywiście mleczka do czyszczenia warto dostosowywać do mytej powierzchni. Pojawiają się również produkty ekologiczne, które są mniej szkodliwe zarówno dla naszej skóry, jak i środowiska.

Spray do czyszczenia

Wiele detergentów proponuje się w formie sprayów do czyszczenia, które są proste w użyciu. Wśród znanych marek znajdziemy między innymi Domestos i Cif. Najczęściej mamy do czynienia ze sprayami odtłuszczającymi lub dezynfekującymi. Tego typu preparaty nie są przeznaczone do czyszczenia dużych powierzchni, ale sprawdzi się podczas czyszczenia mniejszych fragmentów powierzchni kuchni, łazienki, balkonu, tarasu i tym podobne. Spraye do czyszczenia mają swoje przeznaczenie, co zaznaczone jest na etykiecie. Wśród nich funkcjonują detergenty do szyb i luster, ale także do piekarników i kuchenek.

Ściereczki do czyszczenia

Na Naszej stronie znajdziesz również różnego typu ściereczki do czyszczenia, które są wykorzystywane podczas sprzątania na mokro lub na sucho, również z użyciem detergentów. Doskonale wchłaniają wodę i inne płyny, są także wygodne w użyciu. Bardzo często wykorzystuje się je więcej niż jeden raz, ponieważ daną ściereczkę można wyprać i ponownie wykorzystać podczas następnego sprzątania. Bardzo często dostępne są ściereczki z mikrofibry.

W ofercie znajdują się także ściereczki jednokrotnego użytku, chociażby chusteczki antybakteryjne czy chusteczki do mycia, które możesz zabrać nawet w podróż. Są nasączone odpowiednimi preparatami, które ułatwiają czyszczenie niewielkich powierzchni i zanieczyszczeń.

Detergenty do czyszczenia

Wśród popularnych środków do mycia znajdują się płyny i proszki do czyszczenia różnego typu. Warto zwrócić uwagę na płyn do podłóg, proszek do prania dywanów czy olejek do pielęgnacji drewna.

Na sklepowych półkach znajdziemy również silne środki czystości, które przeznaczone są do intensywnego czyszczenia, spowodowanego tłustymi, oleistymi zabrudzeniami, a także plamami z sadzy. Poszczególne środki do mycia i czyszczenia są komponowane z niezwykle silnych składników, które działają szybko i precyzyjnie, rozpuszczają nawet stare plamy.

Pamiętaj, by poszczególne płyny do czyszczenia dostosować do przestrzeni, w której będą użyte.  Innych środków użyjemy w miejscu, w którym przebywają dzieci i zwierzęta, zupełnie innych w szpitalach, a jeszcze innych w halach przemysłowych. W ofercie poszczególnych sklepów stacjonarnych i internetowych znajdziesz środki do mycia z różnym przeznaczeniem.z12
z12