Zmywaki kuchenne, papier toaletowy, ręczniki kuchenne - akcesoria do czyszczenia | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Akcesoria do czyszczenia

Gdy już bierzemy się za sprzątanie, wyszukujemy najpotrzebniejsze środki czystości, które pomogą usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Warto jednak pamiętać o akcesoriach do czyszczenia, które pomogą zachować czystość w naszym domu, jak chociażby zmywaki kuchenne czy worki na śmieci. Musisz przyznać, że są one niezbędne dla procesu sprzątania. Sprawdź Naszą ofertę na stronie Gandalf.com.pl.

Zmywaki kuchenne

Niezależnie od tego, czy czeka na Ciebie góra talerzy, a może tylko jeden garnek, prócz odpowiednich detergentów do mycia, warto wyposażyć się w akcesoria, które z pewnością ułatwią usuwanie tłustych osadów i resztek jedzenia z naczyń. W tym celu warto zaopatrzyć się w zmywaki kuchenne, które przybierają postać małych gąbek, której jedna strona jest szorstka, dzięki czemu ułatwia szorowanie talerzy. Jeśli przypalony i zaschnięty brud nie chce puścić, prócz mocnych detergentów, możesz posłużyć się druciakiem, który przyspieszy i ułatwi proces czyszczenia.

Worki na śmieci

Stereotypowo utarło się, że w prawdziwym polskim domu kosz na śmieci zawsze znajduje się… pod zlewem! Ale w tym koszu nie może zabraknąć worków, które przecież ułatwiają wynoszenie śmieci. Na współczesnym rynku pojawiają się worki na śmierci o różnej pojemności i z różnego materiału – są zarówno te cieńsze, jak i grubsze, przeznaczone na cięższe odpady.

Prócz tradycyjnych czarnych worków dostępne są również worki kolorowe, zapachowe, z taśmą ściągającą, o podwyższonej wytrzymałości. Taśma ściągająca ułatwia przenoszenie śmieci, a kolor worków sprawia, że segregacja śmieci nigdy nie była tak prosta.

Chusteczki higieniczne

Gdy jesteśmy chorzy, nie wyobrażamy sobie dnia bez chusteczek higienicznych. Są one jednak przydane również w wielu innych sytuacjach, a korzystamy z nich wielokrotnie w ciągu dnia. Są użyteczne, gdy chcemy wytrzeć zabrudzenia pojawiające się na ciele lub meblach. Możemy wybierać wśród chusteczek suchych i nawilżanych, a także wśród chusteczek w paczkach lub w kartoniku. Chusteczki higieniczne są wygodne i poręczne, co oznacza, że możesz je swobodnie przenosić i zabierać ze sobą nawet w podróż.

Oczywiście możemy wybierać chusteczki higieniczne przez wzgląd na ilość warstw, a nawet zapach lub jego brak. W ofercie znajdziemy wiele produktów, które nasączone są specjalnymi olejkami, sprzyjającymi udrażnianiu nosa. Chusteczki higieniczne w kartonach coraz częściej stanowią element wystroju dzięki ciekawym wzorom na opakowaniach.

Papier toaletowy

W dzisiejszych czasach bez papieru toaletowego obejść się niezwykle trudno. W sklepach znajdziemy różnego rodzaju papiery zarówno szare (niebarwione), jak i wybielane czy barwione na pastelowe kolory. Produkty są najczęściej dostępne w jedno-, dwu- i czterowarstwowych wersjach.

Papier toaletowy możesz dopasować do posiadanego typu dozownika oraz swoich preferencji warstwowych i kolorystycznych.

Ręczniki kuchenne

Coraz popularniejsze stają się jednorazowe ręczniki kuchenne, które służą zarówno do sprzątania, jak i do osuszania rąk. Sprawdzają się podczas mycia okien, luster, czyszczenia mebli. Są wygodne i poręczne podobnie jak chusteczki nawilżane, dlatego możesz zabrać je ze sobą na wyjazd lub wycieczkę.

Jednorazowe ręczniki kuchenne stanowią niezbędne wyposażenie każdego domu. Są chłonne, wytrzymałe, zapewniają wysoki komfort użytkowania, a co najważniejsze – mają wszechstronne zastosowanie.

Akcesoria do sprzątania

W sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy różnego rodzaju akcesoria do czyszczenia. Prócz znanych i cenionych detergentów warto dobrać dodatki, które będą użyteczne podczas sprzątania. Wśród nich znajdziemy nie tylko worki na śmieci, chusteczki higieniczne czy ręczniki kuchenne, ale także materiałowe ściereczki do sprzątania, ściereczki do zmywania, różnego rodzaju opakowania i płyny.

Na Naszej stronie znajdziesz również kompostowalną reklamówkę, ściereczki uniwersalne czyszczące, rękawiczki jednorazowe, które ochronią Twoją skórę przed szkodliwymi preparatami czyszczącymi. Zapoznaj się szczegółowo z ofertą i wybierz akcesoria, które są niezbędne w Twoim domu.z12
z12