Unter dem Maulbeerbaum / PRACA ZBIOROWA 61,86 zł | Książki Lit. obcojęzyczna w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Unter dem Maulbeerbaum

lit. obcojęzyczna

Unter dem Maulbeerbaum - opis produktu:

Pruski oficer kolonialny, członek Freikorpsu i podwójny morderca, radykalnie lewicowa pisarka, która ucieka z NRD do Berlina Zachodniego przed czystkami stalinowskimi, polski podróżnik i badacz w Afryce Centralnej i jego żona, którą antysemickie czystki wyganiają z jej polskiej ojczyzny do Wiednia? ? oni wszyscy zabierają swoje tajemnice do grobu. Trzeba dopiero speszonego, pełnego kompleksów studenta historii z badeńskiej prowincji i szalonego reportera z Warszawy, aby je wydobyć na światło dzienne. Ale cena prawdy jest wysoka i zawsze inni muszą ją zapłacić. I czy jest to w ogóle prawda, to, co oni wygrzebują? Ein preußischer Kolonialoffizier, Freikorpskämpfer und Doppelmörder, eine linksradikale Schriftstellerin, die vor den stalinistischen Säuberungen aus der DDR nach Westberlin flieht, ein polnischer Forschungsreisender in Zentralafrika und seine Frau, die antisemitische Säuberungen aus ihrer Heimat Polen nach Wien treiben: sie alle nehmen ihre Geheimnisse mit ins Grab. Es braucht einen verschüchterten Geschichtsstudenten voller Komplexe aus der badischen Provinz und einen rasenden Reporter aus Warschau, um sie zu lüften. Doch der Preis der Wahrheit ist hoch, und immer sind es andere, die ihn bezahlen müssen. Und ist es überhaupt Wahrheit, was die beiden da ausgraben?
S
Szczegóły

Obcojęzyczne bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Lit. obcojęzyczna
Unter dem Maulbeerbaum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.