Hypnotist / Lars Kepler 33,41 zł | Książki Lit. obcojęzyczna w Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Hypnotist (miękka)

lit. obcojęzyczna

  • Wydawnictwo blue door
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 616
  • Dostępność niedostępny

Hypnotist - opis produktu:

Paperback edition of Kelper's original thriller, which has taken Europe by storm. Set in Sweden, it sees DI Joona Linna investigating a triple murder in one family. Written by the Swedish authors Alexandra Coelho Ahndoril and Alexander Ahndoril under a pseudonym. The book has been a bestseller in Italy, Denmark, Spain and Holland, and film rights have been sold. It's the first in a projected 8 book series, and is ideal for fans of Henning Mankell and Stieg Larsson.
'Crammed with memorable characters and well-crafted subplots.'
"Sunday Times"
S
Szczegóły
  • Dział: Literatura obcojęzyczna
  • Wydawnictwo: blue door
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 110x180
  • Ilość stron: 616
  • ISBN: 978-00-07-46109-7
  • Wprowadzono: 10.05.2012

Obcojęzyczne bestsellery z tych samych kategorii

  • -15%
Ghost Stories
11,52 zł
Dodaj do koszyka
Tale of Two Cities
11,52 zł
Dodaj do koszyka
Optimism Over Despair
28,43 zł
Dodaj do koszyka
The Matilda Effect
30,43 zł
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Lit. obcojęzyczna
Hypnotist

4/5 ( 2 oceny )
    5
    0
    4
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.