Aktualności

Urodziny Gandalfa. Dlaczego to Wy dostajecie prezenty?

12 urodziny Gandalfa
Napisane przez Gandalf

   Moi Drodzy, świętujemy już 12. urodziny 🙂 Niesamowite jest to, że im Gandalf jest starszy, tym szczęśliwszy i marzy o tym, żeby mieć 40, 50, 60 lat. I jeszcze więcej. Kobiety pewnie się dziwią, jak tak można??? Cóż, Gandalf, jest wyjątkowy, im starszy tym lepszy, bardziej doświadczony, piękniejszy, sprawniejszy, szybszy, bogatszy… Zastanawiacie się pewnie, co taki Gandalf myśli zdmuchując świeczki? Zapewniam Was, że ma mnóstwo marzeń i życzeń, a co ciekawe, wszystkie są związane z Wami.

   Przyjęte jest, że w urodziny to solenizant dostaje prezenty. Gandalf postanowił jednak obdarować Was :), a co więcej jest z tego powodu naprawdę szczęśliwy. Zastanawiacie się dlaczego? To właśnie Wy jesteście jego siłą napędową, dla Was codziennie mole książkowe działają od samego rana, z myślą o Was cały czas rozwija się i doskonali. Gandalf to już nie tylko internetowa księgarnia internetowa, w której znajdziecie tradycyjne książki, e-książki, audiobooki, filmy i muzykę. To także mnóstwo gier i zabawek, a także artykułów papierniczych. W ostatnim czasie Gandalf także poszerzył ofertę o dział drogeria. Znajdziecie w nim rozmaite kosmetyki, od akcesoriów do makijażu po perfumy renomowanych marek.

A teraz kilka słów o nazwie. Gandalf… co się kryje pod tymi literami?

G to gwarancja dobrej zabawy!
A to akcje rabatowe.
N to najlepsza literatura do – 40%
D to darmowa dostawa Pocztą Polską przy zakupach za minimum 100 zł
A to atrakcyjne nagrody i konkursy
L to luksusowe perfumy – 12 %
F to fantastyczne prezenty do zamówień

Właśnie pod tymi literami kryją się prezenty, które Gandalf przygotował dla Was z okazji swoich 12 urodzin. Przejdę zatem do konkretów.

   Świętowanie urodzin będzie trwało do 27 marca. Z tej okazji na nowości książkowe, bestsellery i zapowiedzi dostaniecie aż do -40% rabatu. To nie koniec. Nie płacicie za dostawę jeśli Wasze zakupy wyniosą przynajmniej 100 zł (dotyczy zamówień przedpłaconych, na terenie kraju). To, co zamówicie zostanie wówczas wysłane za darmo Pocztą Polską. Nie tylko książki mają urodzinową cenę. Dostaniecie też -12% rabatu na perfumy i zniżki na inne produkty kosmetyczne na przykład rzeczy firmy Loreal – zniżka do 30%. Urodzinowe rabaty obejmują też gry, zabawki, filmy i muzykę. Kolejny miły gest, to dodawanie niespodzianek do zamówień 🙂 Kto z Was tego nie lubi? Tak myślałam.

   Jest jeszcze coś. Dotyczy to konkursu na recenzje. Do końca marca codziennie będziemy wybierać recenzję dnia, a raz na tydzień recenzję tygodnia. Przewidziane nagrody to zestawy książek, gry, filmy, muzyka, bony i gadżety.

Mam nadzieję, że podobają się Wam te urodzinowe atrakcje. Zobaczcie jak to wygląda u nas na stronie.

Chętni mogą przypomnieć sobie, jak świętowaliśmy urodziny w ubiegłym roku. Było naprawdę wesoło … powstał nawet filmik 🙂

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Gandalf