Polecamy Recenzje

„Wszystko, co w Tobie kocham” Samantha Young – miłosna powieść na wakacje

miłosna powieść na wakacje
Avatar
Napisane przez Gandalf

Macie ochotę na podróż do malowniczego Hartwell? Samantha Young zabiera Was tam po raz kolejny! Na naszych półkach pojawiła się właśnie książka „Wszystko, co w Tobie kocham” – drugi tom z serii Hart’s Boardwalk, który szwedzka pisarka zapoczątkowała bestsellerową powieścią „To, co najważniejsze”.  Czeka na Was niezwykle romantyczna i pełna uniesień historia, którą z przyjemnością przeczytacie. Szczególnie w wakacje!

Ocena Blog Gandalf:

Wszystko, co w Tobie kocham

Wszystko, co w Tobie kocham – Samantha Young

Samantha Young to pochodząca ze Szwecji autorka bestsellerowych książek dla kobiet, która swoją olbrzymią popularność zawdzięcza przede wszystkim cyklowi On Dublin Street rozpoczętemu przez „Wbrew zasadom”. To właśnie ten tytuł autorki blogów książkowych określały jako „niezwykle seksowną książkę” i „bestseller roku 2012”. Gorąca seria to jednak nie wszystko, co Samantha Young ma na swoim koncie. Serca czytelniczek w wielu europejskich krajach zdobyła także powieściami, którymi znacznie bliżej do lekkich romansów – w tym m.in. tytułem „To, co najważniejsze” otwierającym cykl Hart’s Boardwalk, w którym po raz pierwszy mieliśmy okazję odwiedzić miasteczko Hartwell.

W pierwszym tomie poznajemy doktor Jessicę Huntington, która całe swoje życie poświęca pracy w więzieniu dla kobiet. Angażuje się w problemy osadzonych, ale prywatnie stara się raczej trzymać uczucia na wodzy, czego zresztą nauczyły ją bolesne doświadczenia w przeszłości. Pewnego dnia w więziennej bibliotece trafia przypadkiem na pokaźny plik listów miłosnych, które nigdy nie zostały dostarczone. Wybiera się w podróż do wspomnianego już Hartwell, by wręczyć je adresatowi, ale los chce, że właśnie w tym uroczym miasteczku spotyka Coopera Lawsona – właściciela baru, który także ma za sobą niełatwą przeszłość. Tylko tyle i aż tyle wystarcza, by między obojgiem pojawiło się namiętne uczucie.

We „Wszystko, co w Tobie kocham” – drugim tomie serii, znów odwiedzamy urocze Hartwell zlokalizowane na malowniczym wybrzeżu, gdzie można zapomnieć o kłopotach i znaleźć swoje upragnione szczęście. Tym razem jednak towarzyszy nam Bailey – świetna dziewczyna, której życie pisze idealny scenariusz. Odnosi sukcesy, spotyka się z gronem oddanych przyjaciół i pielęgnuje związek ze swoim chłopakiem. Relacja zaczyna jednak wydawać jej się nieco skostniała, a myśli coraz częściej zaprząta przystojny biznesmen Vaughn Tremaine. Bailey nigdy nie pozwoliłaby sobie na romans, ale gdy zdradza ją jej najbliższa osoba, stwierdza, że patrzący na wszystkich z góry Vaughn musi być jednak przyzwoitym facetem.

Biznesmenowi z Nowego Jorku i Bailey nie jest obojętna. Imponuje mu jej beztroska, niezależność i lojalność wobec innych, ale im więcej dziewczyna budzi w nim fantazji tym bardziej stara się je od siebie odrzucić. Odrzuca także i samą Bailey, bo wie, że gdy wrócą demony z przeszłości, mógłby ją boleśnie zranić. Obydwoje rezygnują z walki o swoje uczucia, aż do momentu, gdy Vaughn dochodzi do wniosku, że popełnił największy błąd w swoim życiu. Wraca, by przekonać dziewczynę, że taka miłość może zdarzyć się tylko raz…

„Wszystko, co w Tobie kocham” to idealna powieść na wakacje. Pełen namiętnych uczuć romans z fabułą, która toczy się w malowniczej scenerii nadmorskiego miasteczka. Samantha Young wie, co kochają jej fanki i po raz kolejny tworzy historię, od której trudno się oderwać. Trudno bowiem opuścić i samo Hartwell, w którym przecież każdy może odnaleźć swoje szczęście.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf