Prezent na Święta do 100 zł. Wybrane propozycje

prezent na święta do 100 zł Gandalf
Napisane przez Gandalf 385 wyświetleń
Dodaj komentarz
Udostępnij:

Prezentów na Święta od dawna nie kupujemy tylko dla rodziny. Uroczyste, bożonarodzeniowe kolacje spędzamy także ze znajomymi z pracy czy z najbliższymi przyjaciółmi. Prezenty podczas takich spotkań to często symboliczne upominki, które niekoniecznie muszą być drogie – w końcu najbardziej liczą się gest oraz miło spędzony czas. Przedstawiamy kilka propozycji prezentów pod choinkę – do 20, 30, 50 i 100 zł. Mogą być idealne dla kogoś, kto szuka pomysłu na świąteczny podarunek – czy to dla znajomych, dla przyjaciół, czy dla rodziny.

Prezent pod choinkę do 20 zł

Choć wydaje się, że 20 zł to niewiele, to jednak da się znaleźć w tym limicie ciekawe prezenty. Warto zastanowić się nad estetycznym kalendarzem kieszonkowym, takim, który bez problemu zmieści się do torebki. Dobrym pomysłem jest dorzucenie do niego zestawu kolorowych cienkopisów, które umożliwią przejrzyste porządkowanie wpisywanych spotkań, obowiązków czy po prostu ważnych notatek.

Inną koncepcją na prezent pod choinkę do 20 zł są antystresowe kolorowanki dla dorosłych w zestawie z kredkami. Gotowe do wypełnienia obrazki podzielone są zwykle nie tylko według tematu, ale też poziomu skomplikowania.

Praktycznym prezentem będą też wszelkie gadżety antystresowe – gniotki, piłki, fidget spinnery itd. Warto spersonalizować charakter czy temat prezentu, aby przy okazji rozbawić obdarowanego!

Prezent na Święta do 30 zł

Wystarczy dołożyć do prezentu 10 zł, by spektrum opcji znacznie się rozszerzyło. Z jednej strony możemy po prostu dorzucić jakąś słodkość lub wybrać bardziej skomplikowany wzór jednego z gadżetów z wymienionych wyżej. Z drugiej strony prezentem na Święta do 30 zł może już być któraś nowych lub pożądanych propozycji wydawniczych, jak np. „Bieguni” Olgi Tokarczuk czy „Jak mniej myśleć?” Christel Petitcollin.

Fantastycznym pomysłem jest też zbudowanie jakiegoś powiązanego tematycznie pakietu. Być może przyjemną nutę rozrzewnienia rozbudzi w obdarowanym zestaw klasycznych gier kieszonkowych. Pudełko zawierające np. pchełki, bierki, karty, grę w okręty lub kości to świetny pomysł na prezent na Święta do 30 zł.

Prezent pod choinkę do 50 zł

Kolejny przedział cenowy pozwala na zakup np. kubka termicznego oraz aromatycznej, zimowej herbaty. Taki prezent jest nie tylko praktyczny i modny, ale też ekologiczny. Wiele dzisiejszych kawiarni umożliwia wydawanie napojów na wynos we własnym kubku.

Jako prezent pod choinkę do 50 zł sprawdzi się także wiele obszerniejszych książek, jak „God Food” Malki Kafki, czy płyty muzyczne, jak „Re: Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadły.

Bezpiecznym wyborem jest także zdecydowanie się na zestaw kosmetyczny. Może warto zwrócić też uwagę na pachnące kule do kąpieli i relaksujące sole?

W sklepach jest wiele gotowych zestawów, wzbogaconych o świąteczne gadżety i estetycznie opakowanych, wręcz gotowych do ofiarowania. Do 50 złotych znajdziemy również też kilka pakietów książkowych, np. klasyczne „Opowieści z Narni” C.S. Lewisa.

Prezent na Święta do 100 zł

Jeżeli szukasz prezentu na Święta do 100 złotych, masz do wyboru naprawdę wiele produktów. Uwielbianym i cieszącym się niegasnącym zainteresowaniem upominkiem są gry planszowe, najlepiej te klasyczne, jak „Scrabble”, „Dixit” czy „Taboo”.

Polecamy również rozejrzenie się za ciekawymi pakietami książkowymi, np. trylogią „Millenium” Stiega Larssona. Prezentem na Święta do 100 złotych może być też specjalny bon w Gandalf.com.pl, dzięki któremu obdarowany sam zdecyduje, czego chce i potrzebuje najbardziej!

 

Chociaż zawsze miło jest wręczać i dostawać prezenty, nie zapominajmy, że Święta to czas, w którym chodzi przede wszystkim o bliskość oraz wspólne momenty z rodziną i najbliższymi. Upominki świąteczne potraktujmy więc jako świetną okazję do sprawiania komuś radości. Powodzenia i pamiętaj, żeby zabrać się za kupno prezentu na Święta odpowiednio wcześnie – tuż przed Bożym Narodzeniem sklepy pękają w szwach, a kurierzy nie nadążają z doręczaniem przesyłek!

Wszystkie wymienione produkty możesz zamówić na Gandalf.com.pl.

Udostępnij:
10 grudnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.