Niegrzeczne książki na święta. 5 gorących propozycji na mroźne dni

książki niegrzeczne książki Agnieszka
Napisane przez Agnieszka 764 wyświetleń
Dodaj komentarz
Udostępnij:

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam, gdzie chcą! Jeżeli należysz do grona czytelniczek, które od opisów suto zastawionych stołów w statecznych domach statecznego małżeństwa, wolą opowieści o niedopilnowanych, przypalonych potrawach (bo bohaterowie mieli ciekawsze rzeczy do roboty od sterczenia przy garnkach), to ta lista zawróci Ci w głowie. Pożegnaj gości, pozwól dzieciom pobawić się w pokojach, a mężowi popstrykać pilotem. Sama otul się kocem i z kieliszkiem wina w dłoni oddaj się którejś pikantnej lekturze. Niegrzeczne książki na Święta rozpalą Cię do czerwoności i pozwolą zapomnieć, że baby, it’s cold outside.

Książki erotyczne na prezent świąteczny

Dla przyjaciółki, dla żony i dla samej siebie – książki erotyczne to doskonały pomysł na prezent świąteczny. Kiedy już rodzina odejdzie od wigilijnego stołu, mąż zacznie pochrapywać na kanapie, a dzieciaki skryją się w swoich pokojach, Ty będziesz miała moment na relaks na własnych warunkach. Oderwij się od poukładanej rzeczywistości i pozwól sobie na nieskrępowane fantazje. Dzięki świątecznym erotykom, historie bohaterów wydadzą się żywe jak nigdy wcześniej – bo czy za Twoim oknem też nie widać świata skąpanego w ciepłym blasku świątecznych światełek? Czy nie owijasz się ukochanym pledem niczym protagonistka z trzymanej w rękach książki? Pozwól, by Twój świat i książkowa rzeczywistość stopiły się w jedno, a gwarantujemy, że książki erotyczne na prezent świąteczny uznasz za strzał w dziesiątkę każdego roku.

Niegrzeczne święta – antologia, od której dostaniesz wypieków

Meg Adams, Justyna Chrobak, Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Kinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński – ufff, gorąco może się zrobić już od samych nazwisk na okładce! Antologia Niegrzeczne święta zawiera 10 namiętnych historii, od których każdej czytelniczce zakręci się w głowie. Trudno stwierdzić, czy świat skryje się w tym roku pod śnieżną pierzyną, ale bez dwóch zdań miłośnicy erotyków nie oprą się spędzeniu Świąt pod kocem z rozpalającą antologią Niegrzeczne Święta w dłoni. Nieważne, czy byłaś w tym roku grzeczną czy niegrzeczną dziewczynką – takie książki erotyczne na prezent świąteczny należą się każdemu.

Mikołaj na zamówienie – grzeszne fantazje na wyciągnięcie ręki

Czy Mikołaj zawsze musi być starcem o długiej brodzie i z pokaźnym brzuchem od nadmiaru przyswajanych ciasteczek i gorącej czekolady? Jordan Marie i Jenika Snow udowadniają, że równie dobrze może kusić sześciopakiem. Wystarczy rzut oka na gorąca okładkę powieści Mikołaj na zamówienie, by się o tym przekonać. Na takie niegrzeczne książki na Święta czekał cały świat! On prowadzi firmę spełniającą grzeszne fantazje, Ona grzeszne fantazje wprowadza na nowy poziom. Kiedy drogi tych dwojga krzyżują się tuż przed Świętami, wiadomo, że o chłodzie nie może być mowy. Dla rudowłosej piękności Nick jest w stanie złamać wszystkie zasady. Mikołaj na zamówienie to powieść dla tych, którzy nie mieliby nic przeciwko rózdze pod choinką. Delikatnym, niewinnym czytelniczkom liczącym na ckliwe love story zdecydowanie nie polecamy! Tę książkę erotyczną na prezent świąteczny warto zapakować jedynie naprawdę niegrzecznym czytelniczkom.

Świąteczna gorączka, którą wyleczy tylko erotyczna przygoda

Świąteczna gorączka wpisuje się w niegrzeczne książki na Święta, które udowadniają, że Mikołaj wcale nie musi być taki święty. Bohater powieści Mai Dębskiej może i jest imiennikiem mieszkańca dalekiej Laponii, ale poza tym nie ma z nim nic wspólnego. Ba, nasz protagonista w ogóle stroni od Bożego Narodzenia. Kolejne wigilijne kolacje spędza wpatrzony w zupełnie inne niż choinkowe bombki. W tym roku jednak los stawia przed nim kogoś wyjątkowego. Seksowana pani doktor, która pracuje w szpitalu sponsorowanym przez Mikołaja, ani myśli dać się zwabić w jego sidła. Czyżby urok inwestora był już na wyczerpaniu? A może rzucone przez los wyzwanie to po prostu nieoczekiwany prezent dla tego niegrzecznego chłopca? Jedno jest pewne – Mikołaj postanowił, że w tym roku to Sara będzie jego świątecznym upominkiem i nie zamierza odpuścić. Oj, będzie gorąco. Jeżeli szukasz książki erotycznej na prezent świąteczny, która zelektryzuje obdarowaną osobę – oto jest.

Wszystko, czego pragnę w te święta – gorący romans z łobuzem

Masz 30 lat i kolejny niesatysfakcjonujący związek za pasem? Przez połowę wigilijnej kolacji rodzina dyskutuje o Twoim życiu uczuciowym, jakby Ciebie w ogóle obok nie było? W takim razie proponujemy chwilę wytchnienia – niegrzeczne książki na święta. Zaszyj się w kącie, wróć wcześniej z rodzinnego spotkania – nieważne, bylebyś dała sobie przestrzeń na puszczenie wodzy fantazji. Wszystko, czego pragnę w te święta to historia niemal 30-letniej Ewy. Kobieta mimo sukcesów w życiu zawodowym, nie radzi sobie w sprawach sercowych (i w ogóle w relacjach z ludźmi). Jej świat zmienia się jednak, gdy podczas kolejnych Świąt spotyka w domu rodzinnym Bruna – intrygującego, tajemniczego i absolutnie pociągającego łobuza. Chłopak bez wątpienia zatrzęsie całym jej światem, a ona nie pozostanie mu dłużna.

Grzeszne święta – gorące opowiadania na zimne wieczory

Paulina Świst, Anna Wolf, Agata Suchocka, Agnieszka Siepielska, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, J.B. Grajda, K.N. Haner, Anna Bellon i Kinga Litkowiec – oto autorki kolejnego zbioru opowiadań w naszym zestawieniu, prezentującym niegrzeczne książki na Święta. Jeżeli o gorączkę przyprawiają Cię raczej błyszczące z podniecenia oczy niż ogień w kominku, a szelest odpakowywanych prezentów to dla Ciebie nic w porównaniu z szelestem zsuwanych na podłogę ubrań – Grzeszne święta zdecydowanie trafią w Twoje gusta. Pociągający mężczyźni, seksowne kobiety i puchata kołdra… ekhm… to znaczy… puszysty śnieg. Grzeszne Święta wyróżnia dodatkowo bardzo praktyczne rozwiązanie. Oprócz kolejnych pikantnych opowiadań znajdziesz tu też przepisy kulinarne. Jeżeli więc mąż uśmiechnie się półgębkiem na widok kolejnej książki erotycznej na prezent świąteczny kupionej samej sobie, możesz po prostu rzucić niedbale, że z wypiekami na twarzy studiujesz rewolucyjny przepis na makowca. I nawet to udowodnić!

Niegrzeczne książki na Święta

Święta to naprawdę wyjątkowy czas w roku. Kiedy już wszystkie przygotowania osiągną swój finał, a rodzina w końcu rozjedzie się do swoich domów, można odnieść wrażenie, że świat staje w miejscu. Nagle wielotygodniowy zgiełk, zabieganie i zapracowanie po prostu znikają. Ten moment, ta chwila, mogą być jeszcze piękniejsze. Niegrzeczne książki na Święta to zaproszenie do świata nieskrępowanych fantazji. Dzięki nim bezpiecznie prowadzić możesz dwa, trzy albo i dwadzieścia żyć jednocześnie. W jednym realizujesz się jako sumienna i twarda businesswoman, wyrozumiała matka i kochająca żona. W drugim, trzecim i kolejnych przeżywasz miłostki i miłości, pierwsze pocałunki i gorące noce. Dzięki literaturze, każdego typu, możesz mieć w ręku cały świat, a żadna decyzja nie determinuje Twojego życia na zawsze. W te Święta pozwól sobie na to, by pikanteria nie dotyczyła wyłącznie doprawienia farszu barszczowych uszek.

Wszystkie wymienione książki erotyczne na prezent świąteczny możesz zamówić na Gandalf.com.pl.

Niegrzeczne książki na święta od Gandalf.com.pl

Udostępnij:
4 grudnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.