Blogerzy Gandalf.com.pl

Kim jesteśmy? Poznajmy się!

Jeśli oglądaliście serial Sherlock z Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem w rolach głównych, wiecie, że każdy detektyw potrzebuje oczu i uszu otwartych. Niczym Watson za Sherlockiem, my podążamy za Gandalf.com.pl, opisując wszystko to, co w trawie piszczy. Chcemy być na czasie i informować Was o Naszych przygodach, ale także o wszystkim, co dzieje się w świecie popkultury.

Nasz zespół redakcyjny tworzą przede wszystkim:

Paulina – autorka tekstów; polonistka z wykształcenia i miłośniczka kwiatów; przyszła florystka. Jej wielką miłością jest Bruno Schulz, ale chętnie spotkałaby się także z Witkacym. Marzy o tym, by doba była dłuższa.

Agata – graficzka, która kocha prace ręczne. Z reguły się spóźnia, ale ponieważ pięknie się śmieje, wybaczamy jej to i cierpliwie czekamy na jej najnowsze pomysły. W soboty chodzi na zajęcia z akrobatyki powietrznej.

Specchioautor tekstów; młody człowiek, który dopiero zaczyna przygodę z tekstem na Naszym Blogu. Kocha fantastykę, a jego inteligentny żart wielu pannom zawróci w głowie.

Agnieszka – autorka tekstów, która interesuje się wieloma sprawami i o różnych sprawach pisze. Możemy uznać, że wszędzie jej pełno, ale to dobrze, ponieważ specjalizuje się również w handlu.

W Naszym składzie jest także Damian (pasjonat fotografii) i Paweł (człowiek energia, będący zawsze i wszędzie), którzy najczęściej szerzą Nasze treści w social mediach. Każdy Wiedźmin potrzebuje swojego Jaskra, dlatego im szczególnie jesteśmy wdzięczni.

Jeśli chcecie przesłać sowę, Nasz adres mailowy to: marketing@gandalf.com.pl.