O nas / Kontakt

Kim jesteśmy? Poznajmy się!

Aleksandra Rudź – autor tekstów

olaProwadzi podwójne życie – te w realu i we śnie. A śni tak, że tylko siadać i spisywać, to właściwie gotowe scenariusze na film. Jej pasją jest m.in. literatura. Czyta wszędzie, zawsze ma zaczęte kilka książek. Ostatnio nie jest to jednak łatwe, bo… giną jej zakładki. Znajduje je po jakims czasie w pokoju córeczki, albo w różnych dziwnych miejscach, a mała „złodziejka” robi niewinną minkę.

Kolejna pasja to film – na filmach się zna, może o nich rozmawiać godzinami… Czasem tknie ją jakieś przeczucie – co do osoby, sytuacji, przyszłości. I zwykle przeczucie jej nie zawodzi. Możliwe więc, że w poprzednim życiu była czarownicą. Na pewno kabareciarzem/kabareciarką.

Ma głowę pełną pomysłów, mogłaby je sprzedawać, tyle ich, tylko czasu na realizację wszystkich brak. Wspina się na skałki, uwielbia dobrą herbatę, nowe smaki i podróże. Urzekły ją Stany Zjednoczone, chciałaby kiedyś zamieszkać w słonecznej Kalifornii, ale i w Azji czuje się dobrze. Jest jak nomada, który wszędzie mógłby znaleźć miejsce dla siebie. Z równie szerokim zadowolonym uśmiechem wychodziła z kasyna w Las Vegas, drewnianej chaty na Podlasiu, jak i hinduskiego pociągu po ponad 30 godzinach jazdy ze świętego miasta Varanasi do Bombaju.

Agnieszka Kaczmarek – autor tekstów

Agaa

We wszystkich sprawach prosimy pisać na marketing@gandalf.com.pl
Można też wykorzystać media społecznościowe Gandalf.com.pl:

instagramgoogleplus