Polecamy Recenzje

„Już mnie nie oszukasz” Harlan Coben – bardzo dobry thriller na bardzo złą noc

Już mnie nie oszukasz - Harlan Coben
Avatar
Napisane przez Gandalf

Była oficer służb specjalnych i nieżyjący mąż, którego widzi w kamerze ukrytej w jej domu. Takim trzęsieniem ziemi zaczyna się nowy thriller Harlan’a Coben’a, w którym z każdym kolejnym rozdziałem jest tylko lepiej. Według „Sunday Mirror” autor przeszedł tym razem samego siebie!

Ocena Blog Gandalf:

Już mnie nie oszukasz

Harlan Coben to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych autorów tego gatunku, który na swoim koncie posiada kilkadziesiąt thrillerów i kryminałów. Tytuły należące do dwóch najpopularniejszych serii z Myron’em i Mickey’em Bolitar’ami w rolach głównych niemal za każdym razem wspinały się na szczyty światowych list bestsellerów, a fani takiej literatury zaczytywali się również w powieściach nie należących do tych cykli – choćby „Tylko jednym spojrzeniu” czy też „W głębi lasu”. 14 lutego tego roku ukazała się kolejna książka tego autora – „Już mnie nie oszukasz”, która może okazać się jednym z najlepszych thrillerów 2017!

Maya Stern to była oficer służb specjalnych, która powróciła do domu z misji w Iraku. Właśnie stara się poukładać swoje życie na nowo, bo przed dwoma tygodniami na jej oczach zabito jej męża, któremu musiała zorganizować pogrzeb. Być może to z tego powodu, a być może z powodu wojennych demonów nie ufa opiekunce swojej córki – małej Lily, która jest jej oczkiem w głowie. Nie wie jednak, że tuż po zamontowaniu kamery w pokoju zobaczy na nagraniu… swojego niedawno zmarłego męża, a opiekunka uzna ją za wariatkę, ukradnie video i ucieknie z mieszkania. Jeśli Maya zdecyduje się rozwikłać sprawę na własną rękę będzie też musiała zmierzyć się z nękającą ją przeszłością. I co jeśli okaże się, że Joe nie był wcale tak idealnym partnerem, jak całe życie myślała?

Wielowarstwowa fabuła, która wciąga już od samego początku i nie pozwala odłożyć „Już mnie nie oszukasz” na półkę tak samo, jak nie pozwala odkryć zakończenia zbyt wcześnie. Powieść doskonała dla tych, którzy kochają uczucie narastającego napięcia i nie chcą spokojnie zasypiać po przeczytaniu rozdziału. Fanów książek tego gatunku zapraszamy także do kategorii thriller, gdzie znajdują się inne tytuły Harlan’a Coben’a i bogata oferta bestsellerowych powieści grozy.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf