Polecamy Recenzje

„Dziki seks. Niesamowite, zaskakujące i absolutnie porażające fakty z życia intymnego zwierząt” Dr Carin Bondar – podglądamy matkę naturę

Avatar
Napisane przez Gandalf

Myślicie, że po lekturze „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej i „50 twarzy Greya” E.L. James o seksie wiecie już wszystko? Zapewniamy, że nie! „Dziki seks” Dr Carin Bondar nie powie Wam tego, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać. Ta książka powie Wam jeszcze więcej! Gwarantujemy DZIKĄ przyjemność podczas czytania!

Sprawdźcie koniecznie nowość w Gandalfie – „Dziki seks. Niesamowite, zaskakujące i absolutnie porażające fakty z życia intymnego zwierząt” – książka, jak sam tytuł wskazuje… niesamowita, zaskakująca i absolutnie porażająca! Dr Carin Bondar – popularna biolożka znana przede wszystkim z wystąpień podczas TED i programów Discovery Channel, zagląda do świata zwierząt, by z wielkim humorem i niemniejszą błyskotliwością opowiedzieć o tym, jak bardzo w sferze uwodzenia i seksu kreatywna potrafi być matka natura. Okazuje się bowiem, że w przyrodzie także występują namiętni kochankowie, niedostępne femme fatale, uwodzicielscy dranie i środowiska LGBT.

Ocena Blog Gandalf:

Trudno w to uwierzyć? A co powiecie na to, że pszczoły używają perfum, samice orangutanów kradną swoim przyszłym partnerom pożywienie, węże chętnie udają homoseksualistów, a świerszcze wiedzą, że do zdobycia partnerki nie wystarczy muzyka, bo znacznie lepiej sprawdza się… romantyczna kolacja? Dr Carin Bondar odsłoni przed Wami najbardziej pikantne sekrety intymnego życia zwierząt – często zabawne, jeszcze częściej porażające, ale za każdym razem niezwykle fascynujące. Co więcej, wiele z nich okaże się bardzo zbliżonymi do ludzkich emocji i pragnień.

Jeśli jednak poszukujecie nieco bardziej praktycznych poradników dotyczących miłości, związków i seksu polecamy tytuły specjalnie dla par. Fanki typowo kobiecej literatury zachęcamy natomiast do sprawdzenia listy najgorętszych powieści w naszym sklepie.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf

  • Justyna

    Znam Panią Doktor Carin z niezwykle fascynujących wystąpień podczas TED – świetna babka, pełna pasji i ogromnej fachowej wiedzy. Dzięki niej erotyczny świat zwierząt nie ma już dla nas tajemnic. Niby zwierzęta, piękna przyroda, a rumieńce też pojawiają się na policzkach 🙂