Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy - Ruediger Dahlke - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy (miękka)

Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi

książka

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy, Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi - opis produktu:

Zwierzęta są głęboko i nierozerwalnie związane z ich właścicielami. Stanowią tym samym kanał, który rejestruje wszystkie bodźce ze środowiska i przyjmuje je do siebie. Posiadają zdolność odczuwania ludzkich emocji i odzwierciedlają wszystkie, również negatywne aspekty domowników, często przejmując ich choroby. Dzięki niniejszej książce każdy może dowiedzieć się, co oznaczają zachowania domowych pupilów i jak możemy wyciągnąć z nich bezcenne lekcje.

Autorka tej publikacji to światowej sławy weterynarz homeopata, który opiera swoje spostrzeżenia zarówno na osobistych doświadczeniach klinicznych, jak i najnowszych naukowych odkryciach. Partneruje jej jeden z największych współczesnych ekspertów z dziedziny psychosomatyki.
Dzięki tym dwóm niekwestionowanym autorytetom dowiesz się, jak dzięki zwierzętom otrzymać bezcenne informacje dotyczące problemów duchowych ich właścicieli. Uświadomisz sobie również, że nawet naukowcy potwierdzili, że złe traktowanie zwierząt odbija się na naszym zdrowiu. Poznasz sposoby na wykorzystanie oferowanego nam przez nie terapeutycznego wsparcia i argumenty za tym, że zwierzęta posiadają duszę. Dowiesz się, co mają wspólnego zaburzenia równowagi psa i niespełnione marzenia właścicielki, jak również dlaczego trudności trawienne kota mogą wskazywać na problemy zawodowe jego pana. Odczytasz kluczowe sygnały dawane przez Twojego podopiecznego i zrozumiesz, jakie aspekty codzienności wymagają wzmożonej uwagi.
Zwierzę - Twój najlepszy nauczyciel.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Ruediger Dahlke - przeczytaj też

 • Recenzje Recenzje
  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzję
 • Książka
 • Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy, Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi
4.5/5 ( 4 oceny )
  5
  2
  4
  2
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Magdalena

 • 27-03-2017
 • 10:22

Dzięki tej pozycji zrozumiałam, jak wiele sygnalizują nam zwierzęta. Są one swoistym kompasem na drodze życia, dzięki czemu pozwalają podejmować słuszne decyzje i interweniować, gdy jest to absolutnie konieczne. Co najlepsze, wcale nie muszą wiedzieć, jak się nam układa w pracy, życiu uczuciowym czy rodzinnym. One wszystko czują i nigdy się nie mylą. Ja teraz już wiem, co chcą mi przekazać moje dwa cocker-spaniele i z wdzięcznością korzystam z ich mądrości.

Czy recenzja była pomocna?