Złoty klucz do nieba - Johann von den Driesch - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Złoty klucz do nieba (miękka)

O żalu doskonałym

książka

Złoty klucz do nieba, O żalu doskonałym - opis produktu:

Czym jest `klucz do nieba` i gdzie go szukać? To bez wątpienia najważniejsza kwestia dla każdego wierzącego. Odpowiedź wydaje się prosta. Żal doskonały wypływający z miłości do Boga jest tym wyjątkowo skutecznym `środkiem wiodącym do zbawienia` - skutecznym nie tylko w chwili próby, w obliczu zagrożeń czy śmierci, ale w istocie na co dzień. Jest on równie niezbędny w życiu powszednim jak choćby modlitwa, a przy tym ma nawet bardziej bezpośredni i ściślejszy związek z dążeniem do wiecznego szczęścia w bliskości Boga.

Można zatem powtórzyć za autorem Księgi Joela: `Rozdzierajcie serca wasze, nie szaty! Nawróćcie się do Pana, Boga waszego! On bowiem jest litościwy, miłosierny, nieskory do gniewu i bogaty w łaskę, a lituje się nad niedoląâ (zob. Jl 2, 13). Jak uczy św. Piotr: `miłość zakrywa wiele grzechów` (1 P 4, 8), a żal doskonały jest w stanie oczyścić serce nawet z najczarniejszej rozpaczy i prawdziwie otworzyć duszę na łaskę Bożą.

Książka Złoty klucz do nieba O żalu doskonałym, pochodzi z wydawnictwa Promic wydawnictwo Księży Marianów. Autorem książki jest Johann von den Driesch. Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm. Jej wymiary to 110x180. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Złoty klucz do nieba, O żalu doskonałym

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.