Zamknięcie ksiąg na koniec roku w jednostkach i zakładach budżetowych oraz gospodarstwach pomocniczych jednostek budżetowych - Anna Zysnarska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zamknięcie ksiąg na koniec roku w jednostkach i zakładach budżetowych oraz gospodarstwach pomocniczych jednostek budżetowych (miękka)

książka

Zamknięcie ksiąg na koniec roku w jednostkach i zakładach budżetowych oraz gospodarstwach pomocniczych jednostek budżetowych - opis produktu:

Ceniony poradnik dla księgowych budżetu - zawiera wiele praktycznych informacji ułatwiających zaplanowanie oraz wykonanie prac związanych z prawidłowym sporządzeniem sprawozdania finansowego za 2013 rok.

W pierwszej części autorka szczegółowo omawia proces przygotowania ksiąg do zamknięcia roku, przygotowanie danych do bilansu, ze szczególny uwzględnieniem zasad przeprowadzania inwentaryzacji oraz rozliczania różnic inwentaryzacyjnych

Druga część publikacji koncentruje się na zasadach sporządzania poszczególnych części sprawozdania finansowego:
bilansu oraz bilansu z wykonania budżetu;
skonsolidowanego bilansu jednostki samorządu terytorialnego;
rachunku zysków i strat;
zestawienia zmian w funduszu jednostki
sprawozdań łącznych na koniec roku.

Charakteryzując poszczególne elementy sprawozdania autorka przedstawia zasady wyceny aktywów i pasywów, a także prezentuje schematy ewidencyjne związane z ustaleniem wyniku finansowego na koniec roku.

Książka Zamknięcie ksiąg na koniec roku w jednostkach i zakładach budżetowych oraz gospodarstwach pomocniczych jednostek budżetowych pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorem książki jest Anna Zysnarska. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Zamknięcie ksiąg na koniec roku w jednostkach i zakładach budżetowych oraz gospodarstwach pomocniczych jednostek budżetowych liczy 116 stron. Jej wymiary to 176x250. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Zamknięcie ksiąg na koniec roku w jednostkach i zakładach budżetowych oraz gospodarstwach pomocniczych jednostek budżetowych

4.6/5 ( 7 ocen )
  5
  5
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.