Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych - Bartłomiej Kardas - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych

książka

Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych - opis produktu:

Procedura postępowania przy zawieraniu publicznych kontraktów nie pozostawia stronom zbyt dużej swobody - postępowanie należy prowadzić według ściśle określonych reguł zawartych w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. Nr 19, póz. 177 z póżn. zm.) i aktach wykonawczych. Prawidłowe stosowanie przepisów umożliwia sprawne przeprowadzenie postępowania, a przy tym gwarantuje wykonawcom w nim uczestniczącym równe traktowanie z zachowaniem zasad uczciwej konkurencji. Opracowanie zawiera wzory dokumentów, które znajdują zastosowanie w trakcie procedur udzielania zamówień. Dokumenty zostały podzielone na kilka grup w zależności od tego, czy dokument ma charakter uniwersalny i dotyczy większości trybów postępowania, czy też jest on właściwy wyłącznie dla konkretnego trybu udzielenia zamówienia. Wszystkie wzory zostały opatrzone krótkim komentarzem wyjaśniającym zasady wypełniania wzorcowego dokumentu oraz stanowiącym syntetyczne ujęcie najważniejszych informacji na temat danego obowiązku zamawiającego bądż instytucji określonej przepisami ustawy. Publikacja z pewnością ułatwi zrozumienie złożonego procesu udzielania zamówień publicznych, przyczyniając się do jego usprawnienia.

Książka Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorami książki są Bartłomiej Kardas, Aneta Jędrzejczyk. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, administracyjne, cywilne, inne. Książka Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych liczy 356 stron. Jej wymiary to 165 x 234.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Wzory dokumentów w zamówieniach publicznych

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.