Wyzwania bezpieczeństwa wewnętrznego. - Marek Stefański - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wyzwania bezpieczeństwa wewnętrznego. (miękka)

Wybrane aspekty bezpieczeństwa lokalnego

książka

Wyzwania bezpieczeństwa wewnętrznego., Wybrane aspekty bezpieczeństwa lokalnego - opis produktu:

Książka jest naukowym oraz kreatywnym przedsięwzięciem autorów, przedstawieniem ich punktu widzenia na bezpieczeństwo wewnętrzne. Ich duży profesjonalizm sprawił, iż każdy rozdział dostarcza nie tylko naukowej innowacji, ale jest wyśmienitym materiałem do dalszych rozważań i analiz, a dla studentów podręcznikiem akademickim. Treść monografii jest interdyscyplinarna, odnosi się do zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa społeczności lokalnych, wybranych aspektów bezpieczeństwa portów morskich, dylematów migracyjnych w Unii Europejskiej, transportu drogowego, zagadnień Morza Bałtyckiego w aspekcie bezpieczeństwa ekologicznego, polityki zagranicznej Federacji Rosyjskiej w regionie, która jest aktualna chociażby ze względu na konflikt ukraiński i bezpieczeństwa informacji. Publikacja jest naukową analizą oraz podsumowaniem dorobku naukowego poszczególnych autorów, dlatego stanowi wartość dodaną w zakresie nauk o bezpieczeństwie. Wyjątkowością niniejszego opracowania są autorskie badania, które zmuszą czytelnika do własnych przemyśleń i zainspirują do prognozowania merytorycznych rozwiązań. Książkę polecam naukowcom z dyscypliny nauk o bezpieczeństwie, studentom zainteresowanym przygotowaniem do egzaminu, tym, którzy piszą pracę dyplomową czy artykuł naukowy.
dr hab. Marek Stefański, prof. WSB Gdańsk

Książka Wyzwania bezpieczeństwa wewnętrznego. Wybrane aspekty bezpieczeństwa lokalnego, pochodzi z wydawnictwa Wyższa Szkoła Bankowa. Autorami książki są Marek Stefański, Grzegorz Pietrek. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes, polityka. Książka Wyzwania bezpieczeństwa wewnętrznego. liczy 246 stron. Jej wymiary to 164x235. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Marek Stefański, Grzegorz Pietrek - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Wyzwania bezpieczeństwa wewnętrznego., Wybrane aspekty bezpieczeństwa lokalnego

4.7/5 ( 9 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.